REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Závody a srazy kde a kdy?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

A ofiko pozvánka je na webu, čtěte ZDE
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

A motanice pro tento víkend :-)

Obrázek

Jsou tací, co se i těší :--) :--) :--)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Zabag »

Pekna motanice. Ještě že nebudu.To bych se tam motal ještě v nedeli. :-)
Zabag
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

Zabag - ty jsi tak ukecanej.. z nás by jsi se vymotal nejdřív a zas dojel na bednu jak obvykle :-) ale jinak ta draha nevypada špatně no uvidíme jak se bude chovat v sobotu auto na dráze afungovat ruce :-D
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Nějakej ten reportíček zplodím v pondělí, ale předem chci gratulovat RX8, jakého kabrňáka má za syna. Veliká gratulace za jeho výkon po celý den :clap: :clap: :clap:

A jestli si někdo myslí, že se tam jen honíme po dráze, tak jste na omylu :--) :--) :--)
Obrázek
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Zabag »

tak to už aby byl report. Nemohl jsem se zůčastnit a tak se nemůžu dočkat.
Zabag
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Loupák83 »

ten report snad ani nepiš :mrgreen: :mrgreen:
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Zabag »

Čim dal víc jsem zvědav o co jsem přišel
Zabag
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

zabag-> nevím jestly je oco stát .:-) jako vždy super závody :-) a musím se přidat s pogratulovat Domčoj za jeho skvěly výsledek..
jen ho Pájo napiš reportík ;-)
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Celkové výsledky http://www.teamrebels.cz/vysledky/kv_150228/

Sedmý závod zimního seriálu závodů REBELS RACE se opravdu povedl a to neříkám jen za sebe, ale mnoho zdejších závodníků se polepšilo a dokázali se v kategorii Stock probojovat do finále A. Někomu se to sice nepovedlo, ale neměl od toho daleko.
Ale teď o závodě jak takovém, účast více jak sedmdesát účastníků je velmi dobrá a nabízí slušnou konkurenci mezi závodníky, na rozpravě byly zopakovány změny v pravidlech, které tak trochu ovlivnili finále Open, ale k tomu se dostanu. Jinak vše při starém, pan Otík z místního bufetu zásoboval závodníky nejen tekutinami, ale i polívčičkou a výborným guláškem. Trať byla rychlá a prověřila nejednoho závodníka. Kontaktů s bariérou bylo poměrně hodně, ale většinou to modely ustály. Padlo i několik hlášek ve stylu, Vám se to jede, ale já i na rovince vystřelím několik pravotočivých zatáček….

V kategorii Open jsme neměli zástupce, ale nedá mi to něco nezmínit. První finálová jízda byla opravdu plná adrenalínu, kdo to neviděl, neuvěří. Z prvního místa startoval Míša Blahovský, z druhého Jirka Vyšín a ze třetího Petr Grof, je následovali Tomáš Svoboda, Jarda Kopecký, velmi dobře jezdící Lukáš Gombík a další. Všichni jsme se těšili na souboj tří na čele, po několika zatáčkách se startovní pole roztáhlo a zdálo se, že to bude mít Míša v kapse, ale Jirka Višín zatáhl a začal na Michala dorážet, ten musel jet defenzivní stopu a tím se oba zpomalili a dotáhl se na ně Peťa Grof. Peťa čekal, co se bude dít na čele, netrvalo dlouho a Jirka po několika pokusech předjel Míšu a jal se ujíždět. Co čert nechtěl, jak jsem zmínil na začátku, vstoupili do závodu pravidla, bylo totiž všem vícekrát řečeno, že jak nebudou mít správná startovní čísla, bude se trestat. Jirka neměl správné číslo na karoserii a dostal STOP AND GO, tím se propadl na třetí místo. Šanci dostal Petr Grof a z druhého místa dotíral na Míšu Blahovského tak dlouho, až mu nechal pidi skulinku, kterou se pokusil protáhnout. Došlo k lehkému kontaktu bok na bok a Míšu to vyneslo ven za zatáčky a tím pádem i na druhé místo. Petr první finálovku vyhrál. Druhá finálovka byla také zajímavá, Jirka měl konečně správné číslo na karoserii, o rozměrech asi 15x15cm a hned od startu dotíral na Michala. Oba se od zbytku pole odpoutali a bylo to jeden proti jednomu. Bohužel asi v desátém kole v zatáčce před časomírou, střihl Jirka Višín moc vnitřkem, jeho vůz nakopla poklička a srazil před sebou jedoucího Michala. Toho využil Petr, a ač na něj ke konci dotíral Jirka, svou pozici uhájil a dojel si do cíle pro druhé vítězství. Ve třetí finálovce nenastoupil Jirka Višín a Michal Blahovský bez problémů vyhrál. Ceklové pořadí bylo tedy Grof, Blahovský, Višín. Na čtrvté místo se probojoval Jarda Kopecký a pátý byl Tomáš Svoboda.

Kategorie STOCK, byla také zajímavá. Sice se neúčastnil Jirka Tlustý, ale zastoupil ho Jarda Kopecký, který celý den trápil Aleše Pelikána. Nutno podotknout, že Aleš měl v rozjížďkách velikou smůlu, myslím, že tolik ran jeho podvozek ještě nedostal. Následoval je Michal Kneys, který po celý den zajížděl pěkné výsledky. Dále pak Standa Němeček, o jehož kvalitách nikdo spekuluje, následovaný 3P0 a Láďou Rážkem. Dalším na krásné sedmé startovní pozici byl Domča Mach (RX8), který se probojoval ze skupiny C, klobouk dolů a tím to teprve začalo. Domču následoval Loupák, Marťas77 a desítku uzavřel dobře jedoucí Roman Kracík, kterého znají více driftaři.
Finálovky se nejlépe povedli Jardovi Kopeckému, který za sebou udržel Aleše Pelikána a po dvou jízdách měl první pozici jistou a do třetí nejzajímavější nenastoupil. Poslední a pro nás asi nejzajímavější, byla poslední finálová jízda, kde na startu chyběli hned dva piloti, a to Jarda Kopecký a Standa Němeček. Start se povel všem ukázkově, pořadí Pelikám, Kneys, 3P0, Rážek, Domča a další. Ale hned v druhém kole Michal Kneys chyboval a na jeho místo se dostal 3P0, ten se ale potýkal velkým gripem a převracením. Stačili dvě kola a dotírající smečka si vynutila chybu a 3P0 se ocitl na konci pole. Domča si poradil s Láďou Rážkem a dojel na famózním druhém místě. Celkové pořadí bylo Kopecký, Pelikán, Kneys, Domča Mach, 3P0 a šestý Láďa Rážek.

Teď trochu k našim kamarádům.

Alonzo: lidičky, ten se trápil, dvě ramena to odnesli a pak už jezdil více na jistotu a na výsledku to bylo vidět. Bohužel jen druhé místo finále C. Ale do příště jistě pořádně naladí a ukáže co v něm dříme.

Heršpitz: famózní rozjížďky, po třetí byl na desátém místě průběžně, což znamenalo finále A, ale formu neudržel a startoval z druhého místa ve skupině B. Tentokrát bylo Béčko hodně našlapané, poroto čtvrté místo v cíli není hanbou. Dobře jsi bojoval vlčáku :clap:

Loupák: si pořídil SC, tak místo toho, aby trénoval, kochal se novým podvozkem. Jinak si to totiž nedokážu vysvětlit. Měl obrovské problémy s velikým gripem a nepodařilo se mu auto řádně naladit. Ač startoval ve finále z osmé pozice, nepodařilo se mu ji obhájit a musel se spokojit s devátým místem. :oops:

Marťas77: pomalu, ale jistě. Tak by se dal přirovnat jeho vzestup. Závod od závodu se nám chlapec zlepšuje a začínám mít strach o své místo pod sluncem. Povedené všechny rozjížďky, kde mu jen o chlup uteklo 19 kol. Deváté místo na startu hnedka za Loupákem, bylo více než zasloužené. Ten pacholek se ještě zlepšil a uzmul Loupákovi jeho osmé místo. Gratuluji :clap: :clap:

3P0: zase jako na houpačce, první rozjížďka super, pak trápení a moře chyb, ale v poslední to zas rozjel a urval páté místo v Ačku na startu. Finálovky nejsou jeho silnou stránkou, ale první se povedla napůl, druhá už lépe. Poslední jsem popsal výše, kdyby byli v pr.. ryby, tak to mohlo být i třetí místo, ale nebylo. Snažení stačilo jen na udržení pátého místa.

RX8 (Domča): šupák jeden mrňavej, pěkně nás proháněl, jen co je pravda. Rozjížďky v Céčku a šup do Áčka. A finále, rval se jak lev, dělal minimum chyb a tak se ze šestého místa na startu probojoval na čtvrté místo celkově. Pěkně to 3P0 nandal. Klobouk dolů, asi dobrej oddíl nebo co. :clap: :clap: :clap:


Závody se jako vždy podařily a byly zakončeny tombolou. Odjížděli jsme plni zážitků z finálovek jak svých, tak kolegů závodníků. Opravdu se bylo nač koukat, bohužel tolik času člověk ani nemá, aby stačil sledovat všechny jízdy. Ještě nás čekají dva závody do konce seriálu a stále je o co bojovat.
Doufám, že si mezi nás najdou cestu další stejně zapálení modeláři. Stačí se podívat na Dominika, před třemi lety začal s TT01 v kategorii Hobby a teď nás prohání ve STOCKu. Doufám, že bude pro někoho dobrým příkladem.

Kluci, snad Vám to bude takhle stačit :hand:
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Loupák83 »

tím SC to nebylo :mrgreen:

nevím proč jsem dopadl jak jsem dopadl, snažil jsem se a rval se s tím ale nedařilo se. Nějak jsem nemohl najít setup který by mě seděl. Ve finálovkách jsem měl navíc i dost smůli když jsem v první finálovce udělal chybu a dostal velkou ránu na zadní kolo tím prasknul blok zadního kola. Po opravě a nastoupení do druhé finálovky jsem se držel vláčku a snažil se dostáhnout a bojovat. Bohužel rande s mantinelem auto nepřežilo a po třech kolech se jet nedalo. Už jsem byl rozhodnutý že na to kašlu a opravovat to nebudu ale nakonec škody nebyli tak velké, jen blok řízení a spojovačka. Byť jsem bojoval tak na lepší jak 9 flek to nedalo.
Gratuluji Domčovi k famóznímu výsledku mezi elitou.
A já musim něco vymyslet abych zas nedopadl tak jak jsem dopadl.

Závody jinak super
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Dominik Mach
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 02, 2015 9:08 pm

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Dominik Mach »

Ahoj, děkuji moc za gratulace a za velikou podporu. Už tady Pavel psal, že jsem začínal s Tamyiou TT-01, ale ty s Ondrou jste nám ze začátku strašně moc pomáhali a radili jste nám jak ohledně nastavení auta, tak ohledně ježdění na dráze.

Minulé závody byly velice povedené a auto nás nezradilo, všichni krásně jeli a už je znát, že když někdo udělá jenom nepatrnou chybičku, tak to může ohrozit i místo. Bylo to dost vyrovnané a bylo pro mě dost obtížné udržet krok mezi váma. Chci taky pogratulovat marťasovy, který se zlepšuje závod od závodu a je to strašně znát! To že jsem se držel s Pavlem je pro mě celkem už neuvěřitelný, protože je to takový můj učitel, už od začátku! Jeli jsme spolu velice vyrovnaně, až jsme si udělali nad ostatními celkem veliký náskok a i přes tu chybičku za kterou se velice omlouvám, tak jsme si udrželi místo! A moc se už těším na další závod!
:xray:
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Domčo, vítej na fóru. Ten kontakt neřeš, to už si vůbec nepamatuji :-)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

SUper závody,auto fungovalo jak mělo a trat byla paradní

Domčo- velká gratulace a jen tak dál,nemám co bych vytknul,ten kluk jel jak politej živou vodou nedal se zastavit.

Loupák - měl smůlu ji nak špatně nejel jen vždy mala chybička a ejhle auto rozbity

3pO- krasny to souboje svedl a nakopec 5 místo zaslouženě

A jen bych domlnil co se stalo ohledně finálovek,četl jsem pravidla a vnich to psáno není o startovním čísle a hlavně kvuli nebyly na rozpravě protože přijely dyl.. ale je pravda že takový závodník by to měl věděl že by ho měl mít no.. stalo se no.. jen co mě mrzí od Zdendy bylo to že mu to STOP&GO dal až poté co se dostal na první místo po cca 3 a půl minutách .. měl mu ho kdyžtak dat hnedka na začátku a ne jke konci jízdy,když si vybojoval 1 místo ..

Už se těším na další závody v Trutnově
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Zabag »

Tak klucí, škoda že mi to nevyšlo a nemohl jsem přijet. Navíc jsem právě zjistil, že Kolín je na sobotu zrušen. Ale zpět k Trutnovu. Muselo to být super.Tak snad to příště vyjde i mne.

Pravidla jsem podrobně neskoumal a tedy to že musí být na kastli číslo nebudu nijak zpochybňovat. Navíc pokud to bylo řečeno ráno na rozpravě, dá se asi brát trest jako opravněný, protože všichni na to jsou předem upozorněni. Na 6. závodě jsem byl a taky tam někdo tuto penalizaci dostal.Už nevím kdo. Každopádně si myslím, že tohle je tak trochu nefér. Rozdávat Stop&Go za číslo, ok, pokud je to v pravidlech, ale radši bych ocenil aby se tento trest rozdával mnohem častěji za nebezpečnou a bezohlednou jízdu a to se moc, respektive skoro vůbec neděje. Kolikrát se stalo, že z úst rozhodčího zaznělo, "Napomínám auto č.XY". Jaké to pak napomínání, poškodil jsi svojí jízdou jiného jezdce, dostaneš trest! To by bylo mnohem efektívnější, než rozdávat STOP&GO za číslo na budce.

Jinak jak to znám, tak v Trutnově je závod vždy supr zážitek, pouze to občas pokazí nějaký ten černý puntík.
Zabag
Odpovědět

Zpět na „ZÁVODY / SRAZY“