ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Vše o BUGGY, podvozky, technika. tuning ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
MartasZLA
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 30, 2009 3:57 pm
Bydliště: Otrokovice

ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Příspěvek od MartasZLA »

Ahoj, vždy jsem jezdil jen on-road no ze srandy jsem si koupil Himoto Zenit. Abych řekl pravdu je to větší zábava než on-road hlavně kvůli tomu že s buggy jse jezdit skoro všude. Zenit však není nic moc extra tak jsem si řekl že bych koupil něco trošku lepšího. Nejvíc se mi zamlouvá ARRMA TYPHON prodává ji RC King. Co na ni říkáte? Díly jsem na ni nikde nenašel to bude možná problém, RC King dotazy na e-mail ignoruje. Díval jsem se na pár video recenzí a docela ji lidé chválí. Byla by jen na ježdění v terénu/silnice v horším stavu(skoro každá u nás) sem tam nějaká šotolina žádné skoky. Je to letošní novinka.
HPI Sprint 2 Flux Chevrolet Camaro
Himoto Zenit
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11518
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Příspěvek od Jirkacbx »

Dodej odkazy,at to složitě nemusí nikdo hledat.
A máš v okolí někoho,kdo 1/8 buggy jezdí,případně i trat,kde se nechá jezdit s tímhle měřítkem a nejlíp i nějaký závody?
Na domácí ježdění to neni,chce to aspon 3 lidi,aby jsi auto trochu protahnul a bavilo tě to dýl než 5 minut samotnýho jednou za měsíc.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
MartasZLA
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 30, 2009 3:57 pm
Bydliště: Otrokovice

Re: ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Příspěvek od MartasZLA »

zde je odkaz: http://www.arrma-rc.com/rc-cars/latest/typhon/blx Nevím o nikom kdo by to zde jezdil. Tady se jezdí asi pouze on-road.
HPI Sprint 2 Flux Chevrolet Camaro
Himoto Zenit
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Příspěvek od 3p0 »

Problém bude asi v tom, že kdo jezdí osminy má většinou profesionální podvozek. Ono se kolikrát vyplatí pořídit si i dva roky starý závodní podvozek, který je na tom s kvalitou dílů, jejich dostupností a hlavně výdrží mnohem lépe než takové RTR sady. Nechci tím říci, že ARRMA má špatné podvozky, vždyť je to z jednoho hnízda s DURANGEM, ale právě Durango, v minulém období velmi úspěšné s buggy 1/10, se v osminách potýkalo např s problémy u hlavního převodového kola.

Tyhle modely už stojí poměrně dost peněz a málokdo se pochlubí, že koupil verk :-/(
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Příspěvek od bang »

Souhlas s Pavlem, koukni po bazaru, občas je z čeho vybírat. Durango, Losi 8ight, Xray, Asso, Mugen... Osminová buggy už něco váží, a pohonné ústrojí dostává zabrat a levné by se ti mohlo ve finále prodražit. Zároveň nešetři na combu, osminové levné régly rádi hoří :evil:

S Jirkou také souhlas, koukni po okolí, ideální je najít stejně postížené lidi :mrgreen:

Tu je třeba Xray i s mambou: http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Bu ... B8/596241/ :wink:
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
MartasZLA
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 30, 2009 3:57 pm
Bydliště: Otrokovice

Re: ARRMA TYPHON 6s, 1:8 dobrá volba?

Příspěvek od MartasZLA »

Díky popřemýšlím co by bylo asi nejvhodnější.
HPI Sprint 2 Flux Chevrolet Camaro
Himoto Zenit
Odpovědět

Zpět na „BUGGY“