1/10 2wd PR Racing PR S1 V3 Type R

Vše o BUGGY, podvozky, technika. tuning ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

1/10 2wd PR Racing PR S1 V3 Type R

Příspěvek od Vít Suchan »

Dobrý den, na YouTube jsem narazil na reportáž z buggy závodů, to se mi zalíbilo, začal jsem se o to více zajímat a pak jsem si to chtěl taky vyzkoušet.
Tak jsem brouzdal po modelbazaru a našel za velmi příjemnou cenu tuto buggynu. Hned co přišla tak jsem ji nedočkavě rozbalil a hned osadil servem, přijímačem a jelikož jsem neměl Lipo shorty baterku tak jsem tam musel dát svojí 6ti čl. NiMh abych mohl otestovat rychlost (která je hodně vysoká)
Už jsem jí trochu dostal do ruky, ale stále ještě ne úplně. Pro začátek jsem si udělal skokánek z kartonové krabice abych se naučil skákat a až si všechno natrénuju tak bych rád vyrazil na nějaké závody, kde bych získal cenné rady a zkušenosti.
Chtěl bych se tu zeptat jestli by mi nekdo neporadil se správným výběrem kol, správným seřízením a jestli nevíte o nějakých závodech buggy 1/10 v jihočechách a okolních krajích?
Pár fotek dám na rajče, a na mém YouTube kanále (senát RC modely) bude brzy video
https://senatrc.rajce.idnes.cz/PR_Racing_PR_S1_V3/
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Odpovědět

Zpět na „BUGGY“