Buggy do 2000,- Kč

Vše o BUGGY, podvozky, technika. tuning ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
bodyk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: ned zář 30, 2007 4:38 pm
Bydliště: městečko nedaleko Kroměříže
Kontaktovat uživatele:

Buggy do 2000,- Kč

Příspěvek od bodyk »

Zdar přemýšlím o koupi nějaké jeté buggy k Vánocům v součastné době mám cross tigera, ale ten se na skákání moc nehodí(vysoko těžiště), možná by byla vhodná DF-02 nebo něco jinčího.Měla by to být elektra s možností zástavby střídáku čím levnější tím lepší budu totiž asi kupovat i novější regl.Rc soupravu mám,takže mi jde pouze o podvozek s kastlou.Dík za odpovědi...
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Buggy do 2000,- Kč

Příspěvek od Speedman »

Kamarád teď bude prodávat bugy TL-01 se vším všudy a třema baterkama (2 z nich tuším LRP 3600) ale chce za ni asi o něco víc. Možná by ji to prodal i samotnou
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy do 2000,- Kč

Příspěvek od Lukass »

TL-01 ne...to jsou podvozky se kterýma si člověk nezajezdí...zkus se kdyžtak podívat po bazarech (aspoň DF02,DF03 apod..) pak jsou dobré podvozky Reely Pyro (dnes už spíš známé jako Himoto),Ansmann...to jsou v podstatě nezničitelné podvozky a celkem slušně si s něma i člověk zajezdí...
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy do 2000,- Kč

Příspěvek od BRONA »

DF-02 Uplne na to řadeni venku stači kamoš v nem ma ezruna a parada. Jen jsi tam koupil lepši tlumiče .

Tady jse prodava slušna i ze střidakem http://forum.tamiyaclub.net/viewtopic.php?f=145&t=8812
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy do 2000,- Kč

Příspěvek od Vrakouš »

Já bych nezavrhoval ani tu TL-01.Po menších úpravách to není špatný podvozek, výhodou je úzká stavba, nevýhodou poměrně úzká možnost změny převodů.
Konec konců, asi bych to řešil přestavbou monstera na buggy,stačí kastle, kola,motor a régl.Předpokládám kompletní oložiskování, AL držáky a dlouhé olejové tlumiče.Na hobby ježdění to stačí, a vyřádit se s ní dá. :lol: :wink:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
pajjik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:05 pm
Bydliště: Encovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy do 2000,- Kč

Příspěvek od pajjik »

Vlastním DF-02 Gravel hound a jsem s ní maximálně spokojen, jen teď řeším rychlejší motor, ale jinak je to držák, takových věcí co už přežila, divím se že ještě nic nerozsypalo. Jediné co se mi nelíbí jsou poměrně velké vůle.
buggy Gravel Hound
combo EZ-Run 9t a Li-pol baterie 5200mAh
souprava FUTABA 3PM 2,4 Ghz
http://www.rcauta-ltm.cz (tam jsem jako colombo)
Odpovědět

Zpět na „BUGGY“