Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Vše o BUGGY, podvozky, technika. tuning ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od Lukass »

asso neni moc drahé...a díly se daj ošéfovat jeté na eBayi za pakatel....kdyz sme se o tom bavili na závodech tak "ten prodejce" :) myslel především onroady (a tam to může být jinak).Bugynám bych věřil-přece jen je to závodní podvozek takže neco vydržet musí! :doh: a "ten prodejce" zřejmě nemá zkušenosti s B44 takže to házel jen tak "od oka..." Já se rozhoduji mezi B44 a CAT SX...zatím vyhrává B44 protože je starší (čím starší tím levnější a více dílů :)) CAT SX je sice krásná buggy ale na mě moc drahá (a je jí škoda na tu nasi trať)
Jinak jestli máte někdo B44 tak se ozvěte jak to s ní je...nějaké plusy,mínusy.. oo-)
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
2stych
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 29, 2008 8:24 pm

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od 2stych »

JJJ CAT SX je opravdu pěkný stroj :boohoo: Ale 10 000 nebo kolik za ni chtějí .....je fakt moc ,těžko říct jestli se to opravdu vyplatí ,určitě je třeba zkoumnout i dostupnost a cenu již zmiňovaných náhradních dílů .Co já vím tak sem dováží značku Schumacher jen jedna firma s eshpem http://www.robitronic.cz a s tima nemam vubec dobre zkusenosti a musím rict ze pristup tohoto obchodu me hodne sklamal!!!!!!!!!!!! :evil: Jinak jsem pred zimou byl jezdit s losi XXX 4 na bikrosove trati ,cvicil jsem skoky a pri jednom skoku jsem rosekal predni steering block,odepsana byla jak ta cast ve tvaru C i ta co je v ni lozisko pro poloosu .Koukal jsem za B44 ma tyto dve casti jednou tak dimenzovane ,ma je opravdu jednou tak mohutne ,takze by meli teorticky vydržet více :lol: ,ale to se teprva ukaze !!! Co stojí za zmínku je todle http://www.redrc.net/2009/02/exclusive- ... go-dex410/ ,ale to se k nam asi jen tak nedostane :roll:
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od Lukass »

jojo..na to durango sem se díval...fakt luxus..vyšlo teprve nedávno ještě není ani cena oo-)
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
akim
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: úte lis 21, 2006 6:49 pm

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od akim »

Durango este nevyslo, ani sa nevie kedy bude.

Team snim jazdi uz asi 10 rokov, povodne Durango skrachovalo kvoli vysokej cene, ale hlavny vyvojari pracovali dalej, ale pomaly.
Medzi tym vznikla anglicka kopia, pod znackou Aero A-One, ale neviem ci uz aj to neskrachovalo, kedze sa zacali sudit o autorske prava. Dotiahli to az k nejakemu predpredaju, urcite je aj niekolko stavebnic funkcnych, ale obrovske cislo to nebude. Popri tom bol projekt durango predany firme Serpent, ktora tiez uviedla fotky svojej novinky pod svojou znackou, presiel zase nejaky rok a uz je to opat Durango.

Co je ale iste, ak to niekedy vyjde, bude to len v malych seriach, predrazene, z malo dostupnymi ND a supportom.

Za Serpent jazdil Billy Easton a za Durango jazdil Jorn Neumann, ktory ale uz ukoncil karieru v Team Durango.
XXL Bratislava - DL Grafik
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od ondrabmw »

Kluci já myslím, že v Čechách je jasná volba B44, jen za minulý měsíc jsem prodal 6ks! Model je za 6900 kaček, což ve srovnání s jakýmkoliv jiným autem je o dost méně. Všechny ostatní jsou od 10.000 výše. Co se týče údržby, tak jediné co odchází, jsou přeražené přední tlumiče a kloubky. Tlumiče holt člověk vymění a kloubky koupí od LOSI a je od nich pokoj na vždy. Sem tam někdo zničí rameno, ale cena 100kč mi přijde jako fakt pohodová, takže se není čeho bát. Vše ostatní funguje jak má a pokud nedáš ránu v plné rychlosti do zdi tak na tom není co zničit!
Dostupnost ND bude přes sezónu výborná, objednalo se u Asso komplet všechno v dostatečném množství. Narovinu pro začínající jezdce, kteří chtějí jezdit závody ať nějaké open nebo MČR je Asso B44 ideální volba!
Mě zrovna nová stavebnice přistála minulý týden doma (svou B44 jsem prodal kamarádovi, co byl nešťastný z Himota), tak příští víkend se na ni chystám.
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Supsik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: stř pro 03, 2008 1:39 pm

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od Supsik »

Pro Lukass:

Naprosto souhlasim s Ondrou Koutskym. Nej pomer cena/vykon/ND. V lonskych zavodech OPEN konanych pri MCR jsem zazil kluky, kteri zacali jezdit zavody s plastovejma hrackama a chytlo je to tak, ze ukecali rodice, ti koupili B44 a na poslednich zavodech jsem vsechny tri videl na bedne. Abych pravdu napsal - mel jsem ohromnou radost.

B44 je uz pri nakupu, oproti jinym rc autum, v tuningu a za tu cenu ....... Pokud chces novou buggy, jdi do B44 a nic nezkazis.

Vlada Sulc
Uživatelský avatar
2stych
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 29, 2008 8:24 pm

Re: Hot Bodies D4 vs. JConcepts BJ4 vs. Asso B44 vs. XXX-4

Příspěvek od 2stych »

Jo jo B44 je prostě nej :boohoo: :--) :--) :--) Právě jsem jí doma osadil střídavým systémem Novak GTB + 4,5 Velocity .Tak jsem na to zvědavý . Jízdní vlastnoszi pak porovnám s Losi XXX 4 se stejným pohonem . Jen mě trochu mrzí že tady u nás v jižních čechách je to tak nijak na štýru s dráhou pro buggy 1:10 . V dolním Bukovsku je sice dráha pro 1:8 buggy ale je tak náročná že desetina by jí určitě nedala .Tendle rok se určitě chci zůčastnit závodů open . Takže další B44 na trati :twisted:
Odpovědět

Zpět na „BUGGY“