Tek18x by Flp

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Filip.tb-01
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 269
Registrován: ned zář 30, 2007 1:54 pm
Bydliště: Klatovy

Tek18x by Flp

Příspěvek od Filip.tb-01 »

Jejikož pod stromek letos dostanu konverzní set od Exoteku, rozhodl jsem se , že sem budu dávat fotky a něco málo o něm napíšu

Tento model má stejné rozmíštění elektroniky jako Asso B44 (vzadu na každý straně 3-články, vepředu motor a naproti servo)

tady je porovnání:
Tek18x

Obrázek
Obrázek


Asso B44

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Filip.tb-01 dne čtv bře 12, 2009 7:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Tek18x (mini Asso B44)

Příspěvek od Lukass »

b44 je buggy :D tohle vypadá že má kastli truggyny,ale jinak podvozek upe stejný :shock:
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Filip.tb-01
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 269
Registrován: ned zář 30, 2007 1:54 pm
Bydliště: Klatovy

Re: Tek18x (mini Asso B44)

Příspěvek od Filip.tb-01 »

jj, to máš pravdu ale můžou se tam dát i kola z Buggy na tom obrázku je to z Trucku, ale stejně jsem chtěl ukázat spíš na to rozmíštění elektroniky. Samozřejmě musíš myslet na to že je to 1/18 a tam můžeš dát malý kola jenom do haly.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Filip.tb-01
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 269
Registrován: ned zář 30, 2007 1:54 pm
Bydliště: Klatovy

Re: Tek18x (mini Asso B44)

Příspěvek od Filip.tb-01 »

Tak tady jsou ty slibovaný fotky ze stavby: http://flpp.rajce.idnes.cz/tek18x/
je jich jenom pár, protože se mi moc nechtělo fotit :oops: .
Už jsem to i projížděl vevnitř, a rozdíl je fakt poznat, nevim jestli je to rozmíštěním el. nebo tim carbon šasi, ale ted na plovoucí podlaze krásně drží. Těd už čekám jenom na lipol a pořádný servo, a můžu vyrazit. :dance:
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“