Merkur s Plachtou

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Odpovědět
Petan
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 22, 2008 4:58 pm

Merkur s Plachtou

Příspěvek od Petan »

Pročítal sem tuhle sekci a našel sem valník z merkuru.tak sem zašel na půdu a pohrabal v bedně a taky sem tam našel Merkura :) Možná si budete řikat že se opičim ale proč to nevyužít když to mám.Stejnak se to jen válelo v bedně a teď to aspoň poslouží.Tak teď už ke stavbě.

Nestavěl sem plaťák ale normální vozejk za auto.Je to jen z hecu udělaný takže mě hned nezabijte za hrůzné provedení :D :D .Vytvořil sem si jednoduchej vozejček na vožení náhradních baterek a krabičky s nářadíčkem.

Pro baterky sem zabudoval zádržný zařízení a krabička se vejde dolu.Aby to nebyla jen konstrukce našel sem taky starou roly tapety.Rozstříhal sem krabici od tiskárny na požadovanou délku,nalepil tapetu a pak přišrouboval na kostru(to bylo dělaný vopravdu hodně rychle takže je to zubatý a šrouky nejsou simetricky umístěný.Ale v brzký době opravim).

Všechno to završí modrá látka která by měla imitovat plachtu se žlutým nápisem ale pude na řadu až po opravě dřevěnýho obložení.

Foto najdete zde: http://peterer.rajce.idnes.cz/vsechny_Slozky/
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Merkur s Plachtou

Příspěvek od Jirkacbx »

Na bejkárny tu koukam užije dost lidí. :wink:
Ne,vypadá to pěkně.Jen merkurácká barva to trochu ruší.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Merkur s Plachtou

Příspěvek od Speedman »

Jirkacbx píše:...vypadá to pěkně.Jen merkurácká barva to trochu ruší.
Máš to moc pěkný :clap: a neoj, neopičíš Merkur se dá prostě využít na všechno :wink:
Petan
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 22, 2008 4:58 pm

Re: Merkur s Plachtou

Příspěvek od Petan »

To sem rád že mi někdo řek že se neopičim :D Zejtra to snad přelakuju a možná bych se mohl pustit do tý plachtičky i když to bude docela piplačka udělat všechny ty očka na provlečení provázku a napsat tam ten nápis.Zejtra dodám fotky s polotovarem plachty. :) :) Dnes jsem předělal to dřevěný obložení takže to vypadá zase trochu realističtěji, ale naskytl se menší problémek.Dneska sem to poprvé připojil za auto a myslel sem že chudák motor se uvaří.Je to trošku těžký.Jako když to už rozjedu tak pohodička ale jakmile mám zastavit a znovu se rozjet nebo s tim někam couvnout tak z motoru je přímotop :D :D :D :D :D :D :D :D Musim ubrát pár ,,KILO" šroubků a nebo to předělat z hliníku.Zejtra dodám fotky s polotovarem plachty.
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“