co vše zvládne tamiya (tl-01)

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: co vše zvládne tamiya (tl-01)

Příspěvek od 3p0 »

My to neděláme, protože to neumíme. Ruku na srdce a popřemýšlej, každý film, reklama i krátký spot, který má přinést nějakou informaci má scénář, jasné zdělení oč jde. V tvém případě je to páté přes deváté a kombinované s ničím neříkajícím záběrem z Rallye, ukončené inzerátem, provázené komentářem se vzdycháním.

Projdi si GOOGLE, několik návodů tam je.

A příště si natoč video, připrav si komentář a v klidu u PC si jej namluv. Pak to spoj s videem, určitě to bude o chlup lepší. Až to budeš mít, poslechni si to a navštiv někoho ve svém okolí ať ti to schválí. Pamatuj, víc hlav - víc ví :)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: co vše zvládne tamiya (tl-01)

Příspěvek od Pajik_CZ »

meles paty pres devaty, nema to patu ani hlavu, nema to koncepci. hodnotis podvozek, o kterym NIC nevis. do kladu davas uzky tvar sasi - proc? naopak to ja vidim jako negativum - minimum mista pro cokoliv, baterka je "na rane" pro kameny apod. a diky tvaru diry v podvozku tam nedas vetsinu vyrabenych LiPol baterek - v cem je ta vyhoda??? fakt s tim prestan, nez si na zaklade tveho zcestneho hodnoceni to auto nekdo koupi a bude treba nestastny... TLko nebyl spatny podvozek, ale uz je prezity...
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: co vše zvládne tamiya (tl-01)

Příspěvek od rotruck »

Obrázek ......... jak přežitý? :mrgreen: na TLko nedám dopustit :D a kdo chce , tak si i "kulatou" LiPolku koupí .......... :wink:
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: co vše zvládne tamiya (tl-01)

Příspěvek od Pajik_CZ »

proč si z toho bereš jen jednu půlku? :D Psal jsem, že to nebyl (není) špatný podvozek, vždyť jsem ho sám měl :) Ale má pár much, který se mi nelíbí :)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“