Traxxas Trophy Truck (B.J.Baldwina-Monster Energy)

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Uživatelský avatar
YOKODRIFT
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: sob říj 31, 2009 12:58 pm
Bydliště: Vysočany

Re: Traxxas Trophy Truck (B.J.Baldwina-Monster Energy)

Příspěvek od YOKODRIFT »

Pokračování to má kluci :-).Jenom nějak dávám peníze do motorky :-) Takže nemám moc času se tomu věnovat.Právě teď jsem nahrubo vyřezal základ podvozku.
Jinak chci se zeptat má někdo,nebo zná někoho,kdo by mohl naklonovat tuhou nápravu z ramenama na cnc?Zatím jenom informativně.Jako Cyconxc od kterého jsem přebral projekt,ten to už klonuje tyto základní díly.RC4WD už kit ani nahradné díly na slashe nedělá.Třeba tady na foru by se taky našel někdo kdo by si chtěl udělat-postavit vlastní TT.
Jinak právě Cyconxc rozvířil novou kategorii SCT trucků-Trophy truck,Axial byl první velký vyrobce který se chytl ale pořád hlavně co se týka vlastností podvozku je hoodně pozadu.Na US foru se hodně mluví o tom že by se jezdila závodně nová kategorie SCT.Tenhle mladej kluk je opravdu šikovnej a má talent.Dokonce už i dělá na zakázku podvozky.Jeho práci sleduji od začátku.Za mně palec nahoru teda.
Přílohy
13820339_1114795498568614_1181624307_n.jpg
Traxxas Slash - probíhá scale přestavba na Trophy truck (Cyconxc)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Traxxas Trophy Truck (B.J.Baldwina-Monster Energy)

Příspěvek od Jirkacbx »

Blbej dotaz.
Co jsem hledal Slash 2wd,tak ty maj zadní nápravu z ramen.
Tuhou jsem nikde nenašel.Má to nějaký jiný označení nebo z čeho je,ta na obrázku?
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
YOKODRIFT
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: sob říj 31, 2009 12:58 pm
Bydliště: Vysočany

Re: Traxxas Trophy Truck (B.J.Baldwina-Monster Energy)

Příspěvek od YOKODRIFT »

Žádnej blbej dotaz.:-) To málokdo zná.Je to náprava a ramena z KITU od RC4WD.Byla to vlastně jakoby scale přestavba Slashe 2 wd na origoš podvozek trophy trucka.Tzn vzadu tuhá náprava,kvůli velkému zdvihu tlumičů.Výroba byla ukončena KIT byl moc drahý.Já ty díly koupil jako jeden s posledních.Jako pokud by chtěl někdo dělat TT podvozek,který samozřejmě nemusí vycházet z Traxxase.Je tady v CZ asi jediná náprava ke skopírování.:-)Otázka kolik by to stálo.:-)
Traxxas Slash - probíhá scale přestavba na Trophy truck (Cyconxc)
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“