Velorex 1:5

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Vrakouš »

Je to bomba, nejsem odborník na Velorex, takže na některých fotkách bych nerozeznal model od skutečného Velorexu. :clap: :clap: :clap: Moc pěkné.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Jirkacbx »

Když jsem na founu ukazoval chlapům v práci fotky a hlavně video modelu,nechtěli věřit,že to je model :wink:
Takže se ti to opravdu povedlo :clap:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Tommy Poser »

Slova chvály potěší :D Dík :wink:
V proporcích sem někde krapet ulítnul a namixoval sem různý provedení podle toho,co se mi líbilo.Např. ten nápis na "vlnolamu" by vůbec u Oskara neměl bejt,ale jednak sem nenašel detail toho origo štítku a jednak by to bez nápisu nebyl velorex :D Za to by mi asi leckterý majitel Oskara přinejmenším znectil jak sirotu :D Ale v zásadě sem taky spokojenej.Ale je to taky Vaše zásluha.Hlavně to,že to vůbec jezdí. :text-thankyouyellow:
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Tommy Poser »

náčrt pavik.jpg
45-67-large.jpg
45-67-large.jpg (11.51 KiB) Zobrazeno 4072 x
Uživatelský avatar
petan.22
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: čtv bře 15, 2012 6:45 pm
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od petan.22 »

tak jestli se ti ten pávik povede, klobouk dolu .. sem fakt zvědavej a držim palce :)
Jedno od základu stavěný a obrovský, druhý hodně překopaný, ale menší a to třetí ?

Axial EXO a castel sidewinder SCT 3800kV : http://petan22.rajce.idnes.cz/Axial_Exo_Terra
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Tommy Poser »

Kostra bude hašlerka :binkybaby:
Kysnu chci zbastlit z PSH.Furt špekuluju nad těma vypouklejma bokama.Jestli mam dělat kopyto(to se mi moc nechce),navrstvit to a pak to zkusit vybrousit
(to se mi taky moc nechce) a nebo udělat žebra nějak to splácat z proužků a došlechtit.No uvidíme :D
Uživatelský avatar
petan.22
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: čtv bře 15, 2012 6:45 pm
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od petan.22 »

pávik nemá zrovna jednoduchej tvar no :D před rokem sme ho prodali .. je to pěknej kousek tak si dej záležet :mrgreen:
Jedno od základu stavěný a obrovský, druhý hodně překopaný, ale menší a to třetí ?

Axial EXO a castel sidewinder SCT 3800kV : http://petan22.rajce.idnes.cz/Axial_Exo_Terra
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od ZORES »

Takovejhle tvar by se asi dělal nejlíp ze špalku měkkýho dřeva.Né že by se to z PSH nedalo,ale tý pakárny :doh:
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Tommy Poser »

Dřevo mi taky napadlo.Ale když bych někde zabral víc než je zdrávo,tak sem v ř..i PSH se dá dolepit:-)
Navíc by se mi to určitě rozeschlo a popraskalo :D A v neposlední řadě si s dřevem moc nerozumim.A beztak bych ty prolisy musel nějak dolepovat.Zkusim to z plastu.Jen se k tomu dokopat si uklidit ten humus v dílně :--) Tři vrstvy vercajku a bordelu na stole už je moc.Venku byla zima,tak sem tam dopasovával do stojánku tři stromečky.Motorovkou :--)
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Pajik_CZ »

co udělat polystyrenový kopyto, z něj formu třeba ze sádry a do formy vylaminovat?
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od ZORES »

Možná tě bude inspirovat Mistr Headquke. Je to fakt borec co dokáže vysochat,na kontě má desítky modelů:

http://www.youtube.com/watch?v=a_Dvap18PLc


Má tam 116 videí: http://www.youtube.com/user/Headquake137?feature=watch
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Tommy Poser »

Laminát? :-oo :-oo :-oo To by to dopadlo :D
Ze dřeva to taky dělat nemůžu.Páč nemam ten vzduchotěsnej box s rukávama :--)
Ale frajer to je.To se musí nechat
Uživatelský avatar
darth.hokro
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 29, 2008 7:11 pm

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od darth.hokro »

co to udělat z depronu? Bočnice 6mm, a naohýbat z kolem dokola 3mm. Pak to jen polepit papírovou páskou a přestříkat. Bude to lehký a i ty něco málo vydrží.
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od Tommy Poser »

Hoši vy mi teda dáváte :--) S laminátem sem dělal jednou.To když sem na berounce lepil (snažil se zalepit) díru.Měl sem ten sajrajt všude a stejně sem se furt pozvolna potápěl.
Depron?To by možná šlo.
Co to je? :--)
Du si uklidit do dílny a pižlat PSHMyslim že to pude
Uživatelský avatar
darth.hokro
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 29, 2008 7:11 pm

Re: Velorex 1:5

Příspěvek od darth.hokro »

s depron, starlonu, (xypronu) se stavějí menší éra. https://www.google.com/search?q=depron koupíš to v různých hobby marketech jako izolaci pod plovoučku. Je to materiál něco jak tácky pod maso. Po polepení hnědou papírovou páskou a nalakování je celkem bytelný. Nicméně s psháčka tu bude lepší :)
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“