Ford Fiesta WRC

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rcrtgriffin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1003
Registrován: sob bře 27, 2010 10:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ford Fiesta WRC

Příspěvek od rcrtgriffin »

Ahoj, tak tady taky představím svůj projekt-Ford Fiesta WRC
Projekt je ve fázi čekání, jelikož nám začala sezóna tak nějak došel čas, škola + závody+příprava no prostě je toho hodně, ale až budou za týden prázdniny, tak se pustím jak do Fiesty, tak do barvení karoserií ostatních...

Zatím vyrábím základní tvar z polystyrenu, polyš jsem řezal odporovou pilkou a potom brousil Dremelkou a normálním smirkovým papírem...
Na polystyrenu budu ještě muset zapracovat, ale zatím to vypadá dobře, po zhotovení základního tvaru přes to půjde laminát a z něj znovu pozitivní kopyto, tentokrát ze sádry, do které se dodělají detajly...

Karoserie chci vyrobit vakuovým lisem, na kterém budeme s dědou v nejbližší době pracovat, pokud by to nevyšlo, tak mi spolužák domluví pronájem lisu u jeho známého, ale jelikož na to chci vynaložit co nejméně, tak to zatím zkusím "home made"...

Karoserií neplánuji vyrobit moc, pouze pro náš tým několik kastlí...

fotky z výroby zde:
http://rcrtgriffin.rajce.idnes.cz/Ford_Fiesta_2011/


jinak jo je to složité, vymlouvalo mi to už několik lidí, ale já sem prostě takovej, že to musím vyzkoušet...
http://rcrtgriffin.webnode.cz/ Griffin rc rally team; Adapta Czech team
Tamiya TRF416weRally Ford Fiesta RS WRC; MadMads
RWD rally car Fiat 131 Abarth
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Fiesta WRC

Příspěvek od nesto »

Woow, tak tvojí trpělivost bych chtěl mít... :-oo :clap: :clap:
Na tom by sis mohl udělat docela dobrej kšeft, protože určtě mraky lidí dychtí po Fiestě Kena Blocka :-D
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 436
Registrován: úte led 23, 2007 5:39 pm
Bydliště: Brno

Re: Ford Fiesta WRC

Příspěvek od AnthonyWave »

a já si říkám, jakej nejsem kutil, když se s*ru s nálepkama na accorda. Takže thubms up a good luck ;-) .. vypadá to dobře
VŠE NA PRODEJ, RADŠI 1:1, NEŽ 1:10, SORRY
viewtopic.php?f=145&t=16488
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Ford Fiesta WRC

Příspěvek od Pumpkin »

Hodne stesti pri laminovani :wink: Jsem zvedavej na postup a preju hodne zdaru :)
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“