Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Uživatelský avatar
Danken
ČO BOLO TO BOLO
Příspěvky: 196
Registrován: pát úno 23, 2007 9:50 pm
Bydliště: Brno-Nový Lískovec
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od Danken »

Jak pisou ostatni fakt parada. To zpracovani je boma! Jde videt ze jsi PAN MODELAR
Život je bahno, a jenom svině v něm umí chodit
Spectre
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát pro 26, 2008 8:01 pm
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od Spectre »

Moc povedenej model! :clap: Dokonalost! :clap: Já budu rád, když se mi to povede aspoň posadit na ten podvozek..

Ale měl bych otázku k tomu, jak nesedí ten podvozek o +-3mm: na internetu (bohužel nevím kde) jsem našel někoho, kdo kastli "rozřízl" a rozšířil i prodloužil aby seděla na klasický velký podvozek.. Vypadalo by hodně blbě kastli zkrátit třeba uprostřed zadních dveří o ty 3mm??

EDIT//: Zde je ta stránka: http://skoda-virt.cz/cz/auta/modely-sko ... koda-130l/
Tamiya: Hummer 1:12 TA-01, Ford SVT F-150 Lightning 1:10 TL-01 >> Graupner: C4 Race 40Mhz
Tamiya: Leopard 2A6 Full-Option Kit >> Hitec: Laser 4 FM
E-Sky: Big Lama Helicopter - 4 Channel set
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od Speedman »

Máš ji moc pěknou, hlavně ji nech tak jak je. Neprodlužuj, ani nerozšiřuj. Radši ji dej na menší podvozek
Spectre
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát pro 26, 2008 8:01 pm
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od Spectre »

Určitě nemyslím zkrátit hotové doprovodné vozidlo pro rally od Vrakouše!!! :wink: ale já s úpravamy ještě nezačal a nemám ještě ani podvozek.. jen plánuju základní úpravy a moc si nevěřím.. tak mě jen zajímá, co je lepší, jestli se vrtat v podvozku nebo přeříznout kastli..
Tamiya: Hummer 1:12 TA-01, Ford SVT F-150 Lightning 1:10 TL-01 >> Graupner: C4 Race 40Mhz
Tamiya: Leopard 2A6 Full-Option Kit >> Hitec: Laser 4 FM
E-Sky: Big Lama Helicopter - 4 Channel set
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od tjjack »

vrtej se v podvozku ;-)
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
DMiloslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 24, 2011 4:45 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od DMiloslav »

Tak to je masakr... :shock: Jedním slovem nádhera.. Šikovné ruce a umění některých lidí je neskutečné :clap: :clap:
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 120 LS - doprovodné vozidlo pro rally

Příspěvek od Vrakouš »

Jak jsem uváděl ve článku, částečně jsou na vině zadní kameny kol se sbíhavostí, které posouvají kola dopředu. Při použitím podvozku M-04 bych kastli neprodlužoval,naopak by se musela zkrátit !!!! Takže buď nechat klasické kameny, nebo prodloužit podvozek, případně lehce vybrousit výřezy pro zadní kola v přední části.
Jelikož podvozek používám i pro jiné karoserie, tak ho nechávám jak je.Až bude víc času, něco vymyslím. V době, kdy stodvacítka vznikala čas nebyl, dělal jsem 2 stotřicítky pro ing. Václava Pecha, tlačil mě čas, abych stihnul focení před předáním stotřicítek.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“