Project S15

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od Marcel »

Tim: Ja mam rad takovej styl ze mas milion zbesilejch nalepek a nikdo se z toho nevyzna, to je presne ten japonskej D1 styl, sponzor na sponzoru a nikdo tomu nechape :) ale dik za ten lak a strihani cos mi pochvalil, pravda je ze na laku sou chyby, ale je to prave zamaskovany tema polepama, prvni vrstvu co sem daval sem trocha sprasil, snazil sem se strikat jen s napoly stisknutou triskou, a to byla chyba protoze jednou to caklo, jednou zase barva sla jen trochu, pak me napadlo ze to mohlo bejt i slabym premichanim ale to nechapu, michal sem to v kuse asi 20 minut akze tim to snad nebude...ale pak pri dalsich vrstvach uz sem na to prisel, pristi budka co bych chtel, klasicky Nissan, asi si vemu 180SX od yokoma, to jeste nemam, a chci ho bud bily do peknyho streetu nebo naka modra metla... :wink:

Ondro: Co myslis, jako predstaveni na forech nebo jak? Co se tyce zavodu, az neco bude, uvidim jak se mi bude chtit s tim jet, ja ty kastle furt stridam takze uvidim jak na ni vyjde rad :lol: na forum to dam taky ale jeste chci dodelat ram, ted o prazdninach se do toho pustim a udelame s tatikem pekne fotky... :wink:
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Uživatelský avatar
Cusco Yukes
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 412
Registrován: úte zář 02, 2008 3:33 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od Cusco Yukes »

Pretěkááár :D bouda jako tvoje ostatní je samozdřejmě luxusní!o křídle sme mluvili...nějak mi nesedí ale je zase fakt že je originální to ti musim nechat :) Samolepky jsou opravdu libový fag super moc se mi líbí jak je to přeplácaný prostě jak řikáš D1 styl a nikdo nechápe :lol: barva se mi taky líbí jelikož takovejch aut s touhle barvou moc neni.Takže se mi lbí povedla se ti.Jo a s tim 180SX se neopič zase jako jo :lol:
Ilegal Street Drifters
Obrázek
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od Marcel »

Diky, vod tebe je to cest :lol: ja se neopicim no, ale 180SX chci uz dlouho, a uz mam i v hlave nakej ten plan jak ho udelat, tak snad zas coming soon v projektech :lol:
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Uživatelský avatar
smejd
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: pon čer 09, 2008 10:45 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od smejd »

Hoj hoj Marčelíno, libová kára. Koukal sem na první fotečky, řikám co je to za polepy? Koukám na další a řikám si: "zajímavá barvička, výrazná, hmmmmm, to sem na to zvědav". Noa koukam na další a :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: . Pěkný, fakt gut.
A kžídlo je úplně nej, já měl na žábě taky to origo a jaký bylo.
BDK
http://www.rcdrift.zde.cz
Podvozek : Yokomo MR4 TC-SD Drift Type-B a Thuder Tiger TS-4e V2 Sport elektro 4WD
Pohon : Combo EX8.5 + XBR a MIG 500
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od Marcel »

Dikec Dorifto Kongu, no ty nase svojsky dizajny sou nejlepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od Marcel »

Prave sem dodelal ram :)
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Uživatelský avatar
smejd
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: pon čer 09, 2008 10:45 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od smejd »

No a fotos???? Chceme to vidět!!!! Určitě máte teď podzimní prázdniny, máš čas, tak zajtra pán pretěkár. :wink:
BDK
http://www.rcdrift.zde.cz
Podvozek : Yokomo MR4 TC-SD Drift Type-B a Thuder Tiger TS-4e V2 Sport elektro 4WD
Pohon : Combo EX8.5 + XBR a MIG 500
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Project S15

Příspěvek od Marcel »

Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“