Isuzu Trooper - very very very slow build

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od Domca234 »

Tak pokračuje se dál dnes sem udélal kapotu vytmelil a taky sem udělal vrstvení sání pro klimatizaci :) zítra by se mělo brousit a dotmelovat nerovnosti :) a kdo uhádne či to tmelim?? noo? :D
Obrázek
Zbytek na Rajčátku
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
off-man
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: ned dub 03, 2011 7:54 pm
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od off-man »

obyč vteřinovým lepidílkem
Poníky postižený jedinec!! Pozor ať se nenakazíte!
Uživatelský avatar
off-man
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: ned dub 03, 2011 7:54 pm
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od off-man »

podle toho jak se to leskne
EDIT: To Pajik_CZ:sorry zapomněl jsem.
Naposledy upravil(a) off-man dne pon čer 06, 2011 11:56 am, celkem upraveno 3 x.
Poníky postižený jedinec!! Pozor ať se nenakazíte!
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od Pajik_CZ »

OFF> tlačítko EDIT neznáme? 2 příspěvky v jedný minutě.... :roll:

domčo, nemotá se ti hlava z Toluenu? :D tenhle povrch mi dělalo PSH rozpuštěný v toluenu, dávej bacha na vrstvy - když dáš silnější, je to schopný pokroutit podklad
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od Domca234 »

off-man píše:obyč vteřinovým lepidílkem
nene Pajik má pravdu je to rozpuštěný psh v toulenu a neboj poučil jsem se od jinýh a nic se nekroutí krásně se s tim pracuje.. A hlava se nemotá používam masku :mrgreen:
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od tjjack »

nechceš se v tý masce vyfotit ? :lol: :lol: :lol:
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od Domca234 »

nene ono se to zdá normal se to takhle neleskne to udělala ta lapička :D
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
Carlos1112
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 240
Registrován: sob úno 19, 2011 12:16 am
Bydliště: Klatovy

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od Carlos1112 »

Pajik_CZ píše:OFF> tlačítko EDIT neznáme? 2 příspěvky v jedný minutě.... :roll:

domčo, nemotá se ti hlava z Toluenu? :D tenhle povrch mi dělalo PSH rozpuštěný v toluenu, dávej bacha na vrstvy - když dáš silnější, je to schopný pokroutit podklad
Alespoň by to šlo trochu z vesela :lol: :lol:
Tamiya TA-01 rally-Škoda 130 RS
Tamiya TA-02 rally-Mitsubishi Lancer Evo X
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzu Trooper - very very very slow build

Příspěvek od Domca234 »

No tak no scale aut mam dost a už to nebude isuzu trooper ale isuzu trooper truggy "Hovaďák"

Začalo mi lést krkem jezdit furt "scale" tak jsem pořídil ještě scxko a napadla mě taková věc jako 2,2ojky kola a karoserie vzadu s rámem něco na styl jako neon.. Ale ne přesně takhle, Trochu víc jinak.. Už se na ní maká.. Jenom dam pár fotek podvozku v rozsypu na stavbu "Hovaďáka" a foto rozdělané kastle masku akapotu s bokama jsem si nechal a udělal kastli novou od znova :D
Obrázek
Obrázek
Nárazník "ocel" :twisted:
Obrázek
Obrázek
Porovnání kola s axial převodovkou :smich1:
Obrázek
Pokračování až zase něco udělam :8):
Tak sem s tim předloha je takováhle akorát ufiknu prdel a udělam rám Obrázek

výsledek zatimní práce na autě udělal jsem novou masku a taky novou střechu a kapotu :wink: Je ještě spoustu práce ale i takhle mam radost :tleskam: Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zbytek http://subaru-24.rajce.idnes.cz/Domcovo ... cret_Body/
Fotky hrůza ale zítra to polepšim už foťákem na světle(moc ho teda neni) Momentálně nemm do foťáku baterku :|
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“