HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.NOVĚ i formulka Tamiya !

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.

Příspěvek od Vrakouš »

Zracátka musí být. :lol: Už má za sebou setkání mistrů, jak bude čas hodím ozkaz na fotky a myslím, že Ája točila i video. :mrgreen:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Ája
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř zář 12, 2007 9:37 pm
Bydliště: Plzeň

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.

Příspěvek od Ája »

tak jsem to konečně nějak roztřídila :sekyra:
videa jsou zde - a můžete si vybrat (ještě budou přibývat, jak bude čas :wink: ):
http://cz.youtube.com/profile?user=alisu81&view=videos

fotečky zde: http://alisu.rajce.idnes.cz/Vyhlaseni_2 ... Chocenice/

doufám, že se alespoň něco bude líbit :oops:
Chassis: X-ray T1RObrázek TB-01 v tuninguObrázek M-03M
Karoserie: VW Golf V, Focus RS WRC, Š130 RS - veterán, Rover Mini
Motor:Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless, Regulátor: REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Vysílač:Futaba Megatech 40,735 MHz CH 56, Aku:Sanyo,Nosram,GP,Team Orion
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.

Příspěvek od Vrakouš »

Některé fotky a videa stojí za vidění. :clap:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.

Příspěvek od Vrakouš »

Konečně se mi podařilo dodělat formulku pro Mikiho, tentokrát se jedná o Tamiyu F-103.Takhle podvozek vypadal původně :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jak vidíte, stav nebyl nijak TOP, :? ale cena přijatelná a věděl jsem podle fotek, do čeho jdu.A tak začaly opravy, v první řadě jsem slepil prasklý držák motoru. :lol:

Obrázek

A vyztužil ho hliníkem.

Obrázek

Popraskané horní platíčko, které slouží i jako držák baterie jsem se po vzoru HPI rozhodl nahradit také hliníkem.Po domácku jsem vytvořil i chybějící mechanismus odpružení včetně třecí části, která je vytvořena ze dvou bývalých ozubených koleček. :shock: A takto vypadá šásko teď :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na závěr ještě kastle a přilba, oboje také doznalo změn.Kastle měla praskliny a zbytečně moc děr. :evil: Vše zvládnul můj oblíbený Epoxid.Trocha laku a polepů, a už to vypadá lépe.Formulka už má za sebou první jízdu na parketách, kde sice nebyl prostor na pořádné testy, ale vypadá to slušně i s jízdními vlastnostmi.Další fotky budou v Klubových RC.Už aby bylo hezky a sluníčko, jak na focení, tak na pořádné svezení. :twisted:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Foto Vrakouš + Ája
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.NOVĚ i formulka Tamiya !

Příspěvek od ZORES »

Co ti na to mám vlastně napsat :D
Jak jinak než standartně odvedená luxusní práce.
Víc se mi teda líbí modrá barva,ale to je jen můj názor.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.NOVĚ i formulka Tamiya !

Příspěvek od Vrakouš »

Přeci nebudem mít obě modré.Je to focený v místnosti, na denním světle ta červená taky pěkně svítí. :lol: :lol: :lol: A na dráze nebude k přehlédnutí. :dance:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI F1 aneb jak jsem stavěl formuli.NOVĚ i formulka Tamiya !

Příspěvek od hensel »

Vrakouš jako vždy nezklamal ;)
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“