Příslušenství k servomotorkům

Začínáš s RC auty, nevíš si rady ? Tady je sekce pro tebe.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, Jirkacbx

Odpovědět
Losob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 28, 2014 2:04 am

Příslušenství k servomotorkům

Příspěvek od Losob »

Předem se omlouvám za (pro zkušenější) úplně pitomej dotaz, ale můžete mi poradit, kde se dají na českém netu sehnat takové ty úplně obyčejné unašeče pro serva? Jde mi o ty úplně obyčené plastové unašeče, které jsou přiloženy k servům.
Čumím na net asi dvě hodiny, prolezl jsem už asi pět obchodu s rc díly, koukal jsem i na HK, že bych to zkusil najít podle nějakého katalog čísla u nás a nic. Takové ty kovové v různých barvách za 500kč nejsou problém, ale tohle obyč příslušenství za pár korun asi nikdo nedělá,co? :(
Prohlížel jsem věčnost i zdejší forum, ale asi neumím hledat, tak se na mě kdyžtak nezlobte :oops:

Jde mi o to, že mi dnes přišel z HK balík a zjistil jsem, že u serv jsou ty unašeče úplně na houno.
Potřeboval bych nějaké "talířky" jako má kolega ZDE
Díky za radu.
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Příslušenství k servomotorkům

Příspěvek od Honza D »

koukni se po e-shopech zaměřených pro letecké modeláře, protože u aut se ty základní páky téměř nepoužívají...
např. http://www.rcm.cz/produkt/GO-17MG-paka-i32265

(nezapomeň si zjistit, jaký tisícihran má tvoje servo)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Losob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 28, 2014 2:04 am

Re: Příslušenství k servomotorkům

Příspěvek od Losob »

Super, díky moc.... to je přesně to co jsem hledal :)
EDIT:
Tak jsem zase v zadeli. Mohl by mě prosím ještě nekdo nakopnout a poradit, jaký páky budou pasovat k servu HX12T?(HXT12K) Díky. Naiva jsem si myslel, že bude třeba někde napsáno kolik drážek servo má :roll:

EDIT2: Tak podle TÉTO stránky by mělo pasovat příslušenství Futaba
Uživatelský avatar
petan1966
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv črc 22, 2010 10:55 pm
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství k servomotorkům

Příspěvek od petan1966 »

hextronik by mel mit stejnou hlavu jak ma savox a ten ma 25z.Futaba vlastne taky.Hitec ma 24z. :wink:
FG evo 12 a 1 historická osmina
http://b-b-motorsport.webnode.cz/
Losob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 28, 2014 2:04 am

Re: Příslušenství k servomotorkům

Příspěvek od Losob »

Díky za upřesnění :text-thankyouyellow:
Neexistuje někde nějaká tabulka, co, které a s čím je tohle příslušenství kompatibilní? Třeba jako servo to, příslušenství pasuje od výrobce a,b,c,atd To bych chtěl ale asi moc,že? :) Škoda že s tím nemám zkušenosti, klidně bych nějakou tabulku vymrsk..
Je mi jasné, že vy zkušenější už to máte v hlavě, ale nám nováčkům by se to jistě dost hodilo.
Každopádně díky za rady :wink:
Odpovědět

Zpět na „SEKCE PRO NOVÁČKY !!!“