Slash vhodné stř. combo ?

Začínáš s RC auty, nevíš si rady ? Tady je sekce pro tebe.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, Honza D

Odpovědět
Hlada
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: ned kvě 19, 2013 8:21 pm

Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od Hlada »

Zdarec tak sem si pořídil bazarovýho slashe (2wd Rtr), Titan toho moc nepředvedl po první pomoci olejem se sice rozjel ale tak po 10 minutách se u něj projevil princip kouře :-D za který by se nemusel stydět sebevětší integráč :-D (Pro neznalé elektroniky Integrovaný obvod funguje na principu kouře, dokud se kouř nedostane ven, funguje :-D :-D). Tož teď sháním nějaké střídávé kombo, za málo peněz hodně muziky, které by mělo aspoň výkon Titana ale aby to střeva slashe neroztrhlo vejpůl. Cena tak do 3000 ale čím míň tím líp. Za rady předem děkuji. :wink: :) Ps: Ani bazaru se nebráním :wink:
Hlada
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: ned kvě 19, 2013 8:21 pm

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od Hlada »

Tak jsem tady prolezl asi každý téma ohledně Slashe a zalíbil se mi http://www.heureka.cz/?h[fraze]=SIDEWINDER%20sct počítám že pro začátečníka asi nevhodný nebo se mýlím ?
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od ZORES »

Mám v EXOušovi Castle combouše co má větší krouťák a je to lahoda: http://www.ebay.com/itm/Castle-Creation ... 2ecb0c555c
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Hlada
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: ned kvě 19, 2013 8:21 pm

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od Hlada »

A co říkáte na Ezrun nebo trackstar ? Který byste případně doporučily ? Jinak ten SCT Sidewinder má cenu kupovat z venku nebo ho koupit u nás ?
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od ZORES »

Kámoš to tahá z venku.Cena z venku je o dost menší,ikdyž může být problém s reklamací.To si musí každej rozhodnout sám.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Hlada
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: ned kvě 19, 2013 8:21 pm

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od Hlada »

Tož chlapi jsem pořídil regl ezrun 60a + motor trackstar 9t + programovací kartu a je to suprový poježděníčko :text-woo: :dance: akorát mám problém s lipostopem, mám jej nastavený na 3,2 V na článek ale auto zastaví už když má baterka ještě 3,7 V na článek. Otázky zní je to normální ? Mám ještě stáhnout lipostop na nižší napětí ?
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od 3p0 »

Normální to je, při odběru energie (přidání plynu), napětí vždy poklesne. Můžeš ho snížit nebo pořídit kvalitnější baterie.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Hlada
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: ned kvě 19, 2013 8:21 pm

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od Hlada »

ok díky :)
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Slash vhodné stř. combo ?

Příspěvek od ZORES »

Všude mám nastaveno 3V,ale stejně je poznat,že baterka vadne.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Odpovědět

Zpět na „SEKCE PRO NOVÁČKY !!!“