Převodovka mb 3363

Začínáš s RC auty, nevíš si rady ? Tady je sekce pro tebe.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, Jirkacbx

Odpovědět
DuGalle
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 14, 2021 2:16 pm

Převodovka mb 3363

Příspěvek od DuGalle »

Dobrý den, chtěl jsem se poprosit o radu koupil jsem si sravebnici tanmiya mb 3363. Všechno je v originálním stavu podle navodu. Potřeboval bych poradit jaky regulátor by byl nejlepší a jestli má cenu jit do redukční prevodovky carason 4:1, protože se mi zda ze originalni tří stupňová převodovka jezdi moc rychle. U tohoto auta bych ocenil spíš pomalou jízdu. Děkuji vám za pripadne rady a tipy.
Uživatelský avatar
Pavel JK
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 26, 2017 5:36 pm
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka mb 3363

Příspěvek od Pavel JK »

Ahojky, osobně jezdím originální převodovku a využívám pouze první max. druhou rychlost. Myslím že na pomalou jízdu stačí koupit více závitový motor a ušetřit za redukční převodovku. S regulátorem ti asi nikdo neporadí protože těch variant je moc a co člověk to názor. Osobně mám v jednom autě kompletní elektro do Servonautu a nedám na něj dopustit, je to TOP. Ve druhem autě máme levnější variantu obyč. regulátor DSYS včetně světelného modulu a taky auto jezdí velice pěkně.
DuGalle
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 14, 2021 2:16 pm

Re: Převodovka mb 3363

Příspěvek od DuGalle »

V motorech se moc nevyznam umel byste mi poradit nejaky rozumny motor se kterym by slo couvat hezky po centimetru? :-)

https://www.rcprofi.cz/truck-puller-3-7 ... EQQAvD_BwE
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka mb 3363

Příspěvek od Jirkacbx »

Origo motor ve stavebnici by měl být asi 27závitový,takže bych hledal 35z a víc.
Ten truck puller tu pár lidí mělo a nebylo to pravý ořechový.
Projdi si stavby dřív přidaný a hledej,co kde co má.Většinou jsou tam i videa,abys měl představu,jak rychle to jezdí.
Navíc tam maj kluci uvedený i regulátory,co kdo jezdí a co kamionům vyhovuje.
Navíc se občas stává,že vyhlédnutý regl pak nepracuje správně s osvětlovací a zvukovou jednotkou.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Pavel JK
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 26, 2017 5:36 pm
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka mb 3363

Příspěvek od Pavel JK »

Úplně asi nejsem ten co by mohl radit s motory protože má používám jen tyto
https://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/ ... n-7-2v.htm
Jak Píše Jirka určitě si předem dobře rozmysli jaké elektro použiješ protože stále potkávám lidi co si pořídí nějaký světelný/zvukový modul a následně řeší že to neumí nějaké funkce např. IR přenos pro návěs a podobně nebo že vysílačka má málo kanálů.
Odpovědět

Zpět na „SEKCE PRO NOVÁČKY !!!“