Konec jedné éry

Vše ostatní co se dá dálkově ovládat ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Konec jedné éry

Příspěvek od láďa »

Zdravím kamarádi a kolegové modeláři.

(Předem se omlouvám za chyby v textu.)

Tohle co chci napsat ve mě klíčilo už nějakou dobu. Hned z kraje se chci omluvit všem které jsem kdy urazil,naštval nebo nějakým způsobem iritoval. Kdysi byl náš koníček plný radosti a radostného očekávání že schledání z kolegy a kamarády modeláři. No bohužel jak rostly velikosti akcí a přibývalo nás modelářů tak se ta radost tak nějak začla vytrácet. A co je ještě smutnější začli se tu a tam objevovat lidi kteří chodili na akce si honit svoje ego a nešli daleko od pomluv nebo urážek. Bohužel v poslední době a díky určité události která se stala i já sám jsem se nechal strhnout a klesnout v některých momentech na jejich úroveň. A proto se chci všem které jsem do toho určitým způsobem zatáhl omluvit

A teď k tomu proč tohle píšu.

Už dlouho jsem se rozhodoval jestli se neztáhnout z veřejného modelářského života. Ale nějak jsem na to do teď nenašel odvahu. Předse jen mám hodně přátel mezi vámi a vždy mě zadržela jen myšlenka že mi bude líto se už s vámi nepotkávat. No ale vzhledem k ninějším okolnostem jsem se z definitivní platností rozhodl že z veřejným modelářskými životem končím. Děkuji všem které jsem kdy potkal a který mě nejednou inspirovali k stavění modelů. Kvůli kterým jsem se vždy těšil na nové akce. Ale bohužel radost se vytratila. Neříkám že nebudu dál sledovat vaše stavby a fotky z akcí. Bude to pro mě pořád radost sledovat jak který modelář staví ty nádhery.

Ještě jednou se všem omlouvám na děkuji že jsem vás spoznal.

Zároveň chci poprosit administrátoři aby moje příspěvky buď to zamkly nebo rovnou odstranili.

S přáním hezkého modelářského života (a nejen toho).

Láďa
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec jedné éry

Příspěvek od Jirkacbx »

Neboj Láďo,zas bude líp :-)
Vystydneš,odpočneš :-) A nevidim důvod mazat či zamykat tvý témata či odpovědi.
Když se ti bude chtít,odpovíš.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec jedné éry

Příspěvek od láďa »

OK. Jirko Děkuji
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec jedné éry

Příspěvek od Pajik_CZ »

Určitě neodstraňuj svoje příspěvky tady, můžou být inspirací dalším. A co se týče konce modelařiny - já takhle skončil před pár lety, a chybí mi to. Ale povinností je tolik, že za letošní rok jsem modýlky vytáhl asi 4x, z toho auto 1x..... Není čas, není přebytek peněz..... Není to jednoduché
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „KAMIONY, TRAKTORY, BAGRY, TANKY, MANIPULAČNÍ TECHNIKA, ROLBY, SKÚTRY ...“