Amatér Rally Cup co vy na to?

Vše o RC rally, podvozky, technika ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Amatér Rally Cup co vy na to?

Příspěvek od 06D »

jet rally s jakoukoliv vyjimkou udělenou na kastli není rally ale ježdění za barákem

A to že jedeš rally znamená že máš rally kastli ?? Musím souhlasit s Jirkou :mrgreen: rallycross je ideální věc .. Ale zpět k té rally kastli nebo tedy k podstatě rally. Rally jako taková je o souhře posádky navigátor a řidič a hlavně se i skládá z několika sekci. Ta první je jízda dle itineráře v běžném provozu z bodu A do bodu B kde máš určen čas příjezdu na kontrolní stanoviště, výpočet času a trasa je úkol navigátora, nenabourat pilota :), pak následuje RZ kde je to hodně o rozpisu a opět jsme u souhry těch dvou, po 2 - 3 RZ příjde servis a opět jsem u sehranosti týmu a hlavně času který je na opravy předem daný :) no a tak to jde až do projetí cílem a tam teprve rally končí :D
Takže rally je o dvou lidech a servisním zázemí. A o umění jet dle itineráře a spočítat si potřebný čas. O umění nastudovat a zapsat si trať RZ a během jízdy jej reprodukovat tak aby pilot veděl co má dělat. Taky a výdrži auta, pneu a umění improvizace. No a hlavně o zadku, rukách, nohách a hlavě co jsme dostali do vínku od toho nahoře. To je dle mne to co dělá rally a ne kastle s kterou jedeš ... :( . Ona vlastně RC Rally je běh za zvedlým autem které má rejd jako vysokozdvih. Tím se nechci dotknout jediného jezdce a konstruktéra který kdy RC Rally jel nebo pojede. TOP auta jsou opravdu super naladěna a TOP jezdci mají super ruce a nohy a hlavu. Jen že on je to vlastně rallycross na jedno kolo a ještě za autem musíš běžet :) ale musí být rally kastle jinak by to nebyla rally ... a to vysvětluje proč tak lpíte na rally kastlích :text-lol:
Olin Bětík....MOVO Racing
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3827
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Amatér Rally Cup co vy na to?

Příspěvek od Pajik_CZ »

bejt tu fakebookovsky ficuriny, olajkoval bych Ti to ... :D
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „RALLY“