XV-01

Vše o RC rally, podvozky, technika ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

dave 10
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: ned dub 07, 2013 2:12 pm
Bydliště: Zlín

Re: XV-01

Příspěvek od dave 10 »

jo jenom jsem to rychle proletl :text-imsorry:
lukas.bohm
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: pát pro 09, 2016 7:57 pm
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: XV-01

Příspěvek od lukas.bohm »

Ahoj je to stare tema ale treba se mi jeste nekdo ozve ...jsem zacatecnik ....zeptam se je lepsi mit plastovy plato nebo z hliniku?? jsem ze vsech uprav trosku magor a nevim co kdo vsechno delal :-( Myslite ze by auto zvladlo i 80tkovy tlumice?? Dekuju Lukas
Dobří rally jezdci mají mrtvé mouchy na bočních okénkách.“
mamut5
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 31, 2014 3:28 pm

Re: XV-01

Příspěvek od mamut5 »

Pokud chceš jezdit jen pro svoji zábavu, stačí ti plastové plato. Pokud chceš jezdit závody v rally, kup hliníkové nebo si jej můžeš vyrobit. Hliníkové plato se dá koupit na MZ-racing.cz . Co se týče tlumičů, dají se koupit prodloužené parohy na cirus.cz na xvéčko a pak tam můžeš dát tlumiče cca 75mm. Na cirusu se dá koupit i karbonové plato, ale je malinko dražší.
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5089
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: XV-01

Příspěvek od Honza D »

Jen pro info, pokud ještě někdo stojí o nové XV-01, Tamiya obnovuje produkci XV-01 long-damper spec pod číslem 47349. Ukáže se v norimberku, takže do půl roku by mohla být v obchodech :)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Gavius
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 27, 2017 1:34 am

Re: XV-01

Příspěvek od Gavius »

Zdravím vás,

jsem tu nový :) mám zájem se začít trochu věnovat RC rally, řikám trochu, protože v modelařině mám již jeden velký zájem, ale takové doplňkové vyblbnutí :)
Něco už mám nastudováno, jinak dále něco čtu.
Pochopil jsem, že rozumný podvozek pro začátek bude XV-01, díval jsem se na net, a moc toho v nabídce není, Mz-racing má asi jedno auto, ale tak aspon něco :)
Rád bych věděl, kde se dají sehant kastle?
Zda je dobré koupit nový podvozek nebo třeba i nějáký dobře použitý, nezničeny :)

Děkuji Vám :)
P.S.: asi to není úplně top zvolené vlákno, ale aspon tady to trochu žilo :)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11509
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: XV-01

Příspěvek od Jirkacbx »

Pokud chceš,založ si svoje vlákno k autu,kde se případně budeš na něco dalšího ptát,
třeba úpravy,který jsi tady nenašel nebo jiný specifický dotazy,který ještě nikdo další nepotřeboval.
Obecně je lepší koupit nový model a protože to bývá většinou stavebnice,víš i pak,kde co v autě je nebo co může zlobit.
Jetý model taky nevadí,jen musíš počítat s možnýma většíma investicema a úpravama předešlého majitele,který se ti líbit nemusí.
Jetý možno na modelbazar.cz.
Použitlený podvozky na rally jsou všechny cestovní auta,jen u většiny jsou nutný rozsáhlejší zásahy,aby to v terénu něco vyjelo.
Kastle se nechají sehnat v každým rc eshopu na netu,ojetý na tréninky taky na modelbazaru,jen musíš počítat s barvama předchozího majitele.
A neboj,pokud máš nějaký vysněný auto,nemusí se jeho kastle vyrábět.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „RALLY“