Podvozek Ta-02

Vše o RC rally, podvozky, technika ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Jena
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 129
Registrován: stř led 12, 2011 9:39 pm
Bydliště: Kladno

Podvozek Ta-02

Příspěvek od Jena »

ahoj mam dotaz výrobce tohoto vozu píše že ma Ta-02 ale když to zadam na www.google.cz ukážeto ňáký jiný tady ten vůz mam http://rcauto.cz/zbozi/3430/RC-Fabia-WRC--4WD-RTR.htm akorát už trochu upravený jako brushless set atd ale schanim nato bordelkryt prosíím poradte diky
kolajz

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od kolajz »

píše ti to něco jiného protože to co máš je kopie podvozku TA-02
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Domca234 »

Takze za 1. najde ti to tamiya Ta-01/02 a tuto je HBX TA-02 podle nich nema to nic společnýho. A za 2. měl sem tento podvozek a bordelkryt musis ubastlit sám a neni to nic složitýho použij na to takový ty desky co se prodávají běžně v papírnictvý(i obchoďákách) projdi sekci Bordelkryt dozvíš se toho tam dost... On se na to totiž nevyrábí. :D :text-lol:
Naposledy upravil(a) Domca234 dne stř led 12, 2011 10:27 pm, celkem upraveno 1 x.
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od tjjack »

výrobce HBX http://forum.tamiyaclub.net/viewforum.php?f=72 taky jsem ho měl... bordelkryt si musíš udělat sám → nevyrábí se......

EDIT > Kolajz s Domčou byli rychlejší ;-)
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Jena
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 129
Registrován: stř led 12, 2011 9:39 pm
Bydliště: Kladno

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Jena »

skusim co bude vmych silach
Jena
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 129
Registrován: stř led 12, 2011 9:39 pm
Bydliště: Kladno

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Jena »

ale co jinak si mislite o tom to podvozku??
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Domca234 »

problemovy ramena strasne mi praskali a taky zataceci klouby so na hovno strasne praskali diky tomu jak je tam ta jakoby maticka se zavitem tak je to tam slaby a praska, a taky si dej pozor na poloosi strasne se ohejbaj kdyz tam mas silnejsi motor me se to st´valo i když sem tam měl origoš.. Tak a kdyby si potřeboval ňáký náhradní dily tak pisni a ja tu mam na rozprodani asi trictvrte auta. :D
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Jena
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 129
Registrován: stř led 12, 2011 9:39 pm
Bydliště: Kladno

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Jena »

jj vse co si psal tak uz te tak nak stalo praskly mi ramena uz 2 polo osa je celkem vpoho ale je lehce ohnuta ale jinak ja si mislím že to neni špoatný vůz ale co mně štve tak jsou prevodova kola staci kaminek a je to v p.....
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Jirkacbx »

Najdi si sekci HBX,což je tvůj podvozek Haiboxing a uživatele Ladin.
Tam se o týhle kopii dočteš nejvíc.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
skopy555
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 267
Registrován: úte zář 02, 2008 9:59 pm
Bydliště: Kramolín, PJ

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od skopy555 »

No jo, ale to Ladinovo auto už nemělo s původní stavbou nic společnýho :--) .
Postavil z něj použitelný auto na hobby ježdění, ale za zoufalo cenu peněz a času.
TT-01 s mírným tuningem, Subaru Impreza, Xsara, Toyota, ...., odtahovka "Jezevčík RCK"
Savage X s kastlí Quad vlastního návrhu pro radost v létě, F103 a Tyrell P34
Moto Honda 250 cross, BMW 250
www.hranol.cz
"jezdím pro radost, ne pro vítězství! "
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Jirkacbx »

Ladin měl origo HBX,ne tu kopii TA02,jsou to 2 rozdílný auta.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
BAXAN25
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 731
Registrován: stř zář 01, 2010 7:19 pm
Bydliště: Plzeň (Úherce)

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od BAXAN25 »

ja mam hbx taky neliby se mi protoze nejso na nej nahradni dili a bordelkryt ten se snad ani udelat neda.... oo-(( ale domca musel jezdin nejak desivo jizdu protoze dvakrat pred mima ocima urval kolo.....
YXRAY T2,Tamiya TT-01 RALLY,Tamiya TA-02 RALLY (v tuningu přední osa),A pár zbitků+AXIAL SCX10
ŠKODA 130 RS BLACK,LANCIA DELTA HF INTEGRALE,MITSUBISHI EVO IV,ŠKODA FABIA WRC (VRAK),SUBARU 2003,SUBARU WRC,A NÁKEJ TUNING OD REELY...M-01 MINI COOPER
NEJDE O AUTO ALE O ZKUŠENOSTI... :-D
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Honza D »

Jirkacbx píše:Ladin měl origo HBX,ne tu kopii TA02,jsou to 2 rozdílný auta.
Kopie Tamky TA-02 díkybohu neexistuje :-D Ale to co měl ládin se jmenuje HBX TA-02, nevim proč číňani zvolili zrovna tenhle název.. Jinak údajně by to měla být kopie Kyosha PTA3
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od Domca234 »

rckadikracing píše:ja mam hbx taky neliby se mi protoze nejso na nej nahradni dili a bordelkryt ten se snad ani udelat neda.... oo-(( ale domca musel jezdin nejak desivo jizdu protoze dvakrat pred mima ocima urval kolo.....
Kryt že nejde udělat a co sem měl já?? By ses musel snažit chlapečku a ne to odflaknout jako na TB-02 kde de idělat krásně a ty ho tam máš jen aby se neřeklo, jinak bordel se ti tam dostane skoro jako kdyby tam nebyl :D :text-nocomment: :doh: A sorry za OT
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
kolajz

Re: Podvozek Ta-02

Příspěvek od kolajz »

rcka... zapoj fantazii :) když de zakritovat xray tak de i toto :D
Odpovědět

Zpět na „RALLY“