Kastle nových WéeRCéček

Vše o RC rally, podvozky, technika ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincc2 »

mazec jestli se bude i samostatna kastle prodavat s parabolama tak to urcite ozivi rally zavody :twisted: :twisted:
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tim »

taky doufam že bude s parabolama a ještě lepší by byla kdyby se prodávala čirá protože tahle má černý skla :(
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
sigurd
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 540
Registrován: pon čer 12, 2006 10:22 pm
Bydliště: praha

Re: Karoserie Octavia

Příspěvek od sigurd »

stan píše: Tuto karoserii s kolegou vlastníme a teprve ji budeme představovat,ale neřekl bzch,že jsou na nic.Jsou z lexanu v celkem dobré kvalitě spolu s předním nárazníkem.Polepy na ní jdou od Air desingu bez potíží.Jestli jsou náchylné k praskání to nemúžu posoudit,protože jsem s ní ještě nejel.Avšak rozhodně je minimálně o 150% lepší a kvalitnější než materiál na rádo by lexanu od Tamiye např Ford Focus WRC RS 2003.Tu mám taky. :D
tak to mě udivuje, objednal jsem si od carsonu Tuarega, už ho mám doma, zrovna ho dodělávám, a je už teď popraskaná, v předu silná jakž takž ,ovšem boky a zadek jak papír, lituju toho a již nikdy si carsona nekoupím,jinak mam kastle i od např. HPI a Tamiye a carson je prostě katastrofa a to i do ztracování, prostě jsem nasranej, a nevykládej mi ,že je materiál od Tamiye horší, protože horší než carson nemůže být už nic :twisted: :x
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tim »

třeba záleží na karosérii nemusí být všechny stejně kvalitní respektive nekvalitní
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
sigurd
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 540
Registrován: pon čer 12, 2006 10:22 pm
Bydliště: praha

Příspěvek od sigurd »

to myslíš vážně, např. subaru uděláme silnou, mazdu slabší, meďáka ještě slabší, nebo jak to myslíš ? je to prostě firmou, nespokojenců s carsonem je mrak ,který se navíc stále zvětšuje a to nejen s kastlema ale i ostatními výrobky, je třeba se stím smířit 8)
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vrakouš »

Řekl bych,že kašlou na výstupní kontrolu.To kámošovo Audi je v pohodě,viz foto co vydrží bez úhony,a můj Sratos je vpředu a po stranách docela dobrej,a vzadu jak papír.Pět let jsem pracoval v lisovně plastů,něco málo o tom vím.Prostě si myslím,že se na náš trh dostávají i zmetky,které meli být sešrotovány !!! Ale příště už bych takovou kastli kupoval jen v kamenném obchdě,kde bych si jí mohl "osahat" :evil:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Albert Vyoral
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon lis 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Albert Vyoral »

Souhlas, Carson je alespoň z mích poznatků šmejd. Mimojiné sem si od něj koupil 2 motory Cup Machine. Jeden po závodu (onroad) shořel, druhý zatraceně malý výkon. Carson již nikdy víc.
Xray T1R
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincc2 »

ja mam od carsonu pouze tlumice ale s tema mam dobre zkusenosti
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Odpovědět

Zpět na „RALLY“