Losi XXX-SCT

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack-TT-01R type E
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 104
Registrován: stř srp 03, 2011 10:55 am
Bydliště: Bělkovice-Lašťany u Olomouce

Losi XXX-SCT

Příspěvek od Jack-TT-01R type E »

Ahoj,tak dávám sem tu recenzi jak jste chtěli..
No abych začal auto jsem si objednal od Astry a bylo to tu velmi rychle asi do třech dnů.. takže dodaní v pohodě.
Jízda: To je opravdu hodně pěkné,auto se chová výborně.Snad na všechn povrcích držní náramně.. a na silnici je dobré.Rychlost je taky celkem dobrá,a rejd taky..na to že to važí snad 2 kila i s baterkou..jinak baterku jsem tam dal 5000 mah lipolku v pevném obalu..Jinak podvozek drží dobře,díly vypadají zatím hodně pěkně.Já moc rizikově nejezdím tak tady nebudu popisovat co se nejrychleji rozpadá :D Jinak na skoky taky hodně dobré,auto je hodně stabilní.Otočí se snad na pětníku,to servo mě vážně překvapilo.Jediné co asi vyměním jsou gumy,ty za moc nestojí.Podvozek je co se týče čištění hodně lehký na udržování.Vše je pěkně vidět.Má velký prostor. Rozhodně bych tohle auto doporučil! :)
Team Losi XXX-SCT
Skyrc Leopard 9t 4370kv
Li-po Duremax 5000mAh 7,4V 20C/100A
Li-po Xpower 5200-2S TF-RE 65C
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Losi XXX-SCT

Příspěvek od bang »

Tak ji jeste poradne okostuj, at vime co to vydrzi! :) Prevodovka je plastova? Koukal jsem ze baterku to ma uchycenou jako SC10, coz je hodne fajn 8)
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
Jack-TT-01R type E
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 104
Registrován: stř srp 03, 2011 10:55 am
Bydliště: Bělkovice-Lašťany u Olomouce

Re: Losi XXX-SCT

Příspěvek od Jack-TT-01R type E »

No,zkusím lehce přitvrdit na jízdě teda.. :D Na tu převodovku se kouknu a napíšu,jinak baterka má velmi dobré uchycení,přesný střed,drží krásně..
Team Losi XXX-SCT
Skyrc Leopard 9t 4370kv
Li-po Duremax 5000mAh 7,4V 20C/100A
Li-po Xpower 5200-2S TF-RE 65C
Odpovědět

Zpět na „TEAM LOSI“