Pájení

pájky,cíny,kleště ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Danken
ČO BOLO TO BOLO
Příspěvky: 196
Registrován: pát úno 23, 2007 9:50 pm
Bydliště: Brno-Nový Lískovec
Kontaktovat uživatele:

Pájení

Příspěvek od Danken »

Tak před 3 měsícama jsem si koupil motor Mig 500... a tak jsem ho napájel a vše bylo OK (měl jsem baterky 1600 a 1900mAh) a tak jsem si koupil 3000mAh a nabil jsem to Sharkem 10, ale pak se to nabilo na 3500mAh a 9,05V tak jsem si vyjel s takto nabitou baterkou a chvilku jsem jezdil a najednou se to zastavilo, tak jse jdu podívat co se stalo a podívám se a nic jsem nezjistil pak jsem šáhl na konektory od motoru a ty byly horký jako když jsem je pájel a zjistil jsem, že mizi konektorem a motorem není kontakt tak jsem to připájel znovu. A chci se vás zeptat jestli to je tím vysokým napětím.
Život je bahno, a jenom svině v něm umí chodit
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Neni. Je to tim, ze jsi predtim jezdil s bateriemi, ktere daji mensi proud. Jakmile temi pseudokonektory tece velky proud, tak se projevi prechodovy odpor a zacnou se zahrivat... :wink:
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od player98 »

presne tak jak rika jilji... kup si goldy 4mm=dutinky... sou asi nejlepsi, nejmensi prechodovy odpor ze vsech konektoru co sou k dostani, 27kč za par u nas v modelarkach, kompletne sem na ne presel, nestezuju si!!
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájení

Příspěvek od Lukass »

Nejlepsi je to napajet přimo na motor ne? :wink: ale tak pokud na to je záruka tak bych to nechal tak...
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájení

Příspěvek od Tim »

ehm...trochu starší ne???
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
Jimmy.Tulip
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: stř bře 12, 2008 12:20 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájení

Příspěvek od Jimmy.Tulip »

To snad neznamena , ze by nesmel prispet do tematu ke kteremu ma co rict , ne jako vetsina tvych spamu , jak jenom nekoho opravujes .... :doh:
Než založíte nové téma, použijte tlačítko HLEDAT
TA-05 Thunder Tiger Ducati 999
Galerie: jimmytulip.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájení

Příspěvek od Lukass »

Já se omlouvám,ale vždy když mám chvilku čas tak pročítám ty témata,které jsem ještě nečetl (většinou témata,které mě moc "nezajmají").A v některých aniž bych chtěl se dozvím zajímavé věci a taky se snažím přispět i tím jak to dělám já....Toť vše...

V poradku, pokud mas k tematu co uzitecneho napsat.
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Odpovědět

Zpět na „NÁŘADÍ PRO RC ELEKTRO“