Soustruzeni kotvy, kde?

pájky,cíny,kleště ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Lucass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 195
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:19 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucass »

zachy to je tohle vid?
Comm Stick Obrázek

Kdyz je to od LRP tak by to nemuselo byt spatny.
TB-02 | GP 17T | Nosram Power Hawk
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

zachy píše: Hele ja se taky hadat nechci. Otazku na uhliky nechapu, byly tam origo, respektive ty, co jsi prodal na motoru.
jj jenze ty zakladni sou mrdky....rychle palej kotvu...ja ti rikal ze budou potřeba vymenit...ze dobry sou střibrny uhliky...jinak ten motor slapal jako hodinky....a jetej byl doopravdy 5X a soustruzenej jednou...asi po tech 3 jizdach...ty uhliky to hodne palej tu kotvu ty zakladni....
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincc2 »

Flozik píše:Abych tady taky napsal neco na svoji obhajobu.

4 martincc2: Na nekoho jinyho bylo mysleno ve smysl treba na nejakyho svyho kamarada. Urcite sem to nemyslel na nekoho, kdo ma min zkusenosti, jak ty rikas "podradnyho". WIN tady nabidl sluzbu a ty se do toho vlozis, s tim, ze mu kotvu vymeni za nejakej sunt. To mi neprijde moc slusny.

To je asi vsechno, co bych k tomu rek. Dal se k tomu vracet nebudu a ani tady nechci delat zadny rozbroje.
ja jsem se do neho nevlozil ja jsem to rekl z humorem. mozna se to nehodilo ale nejak me to napadlo.. ale nebudeme se hadat jo? at tady zbytecne nevznikaji konflikty :wink:
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

V Praze jsem přes den a pokud si ke mě zajedete, klidně osoustružím, no problémo. Jinak ten přípravek bych nikdy nepoužil, mít hranatý komutátor asi nebude moc dobrý nápad :P

Jinak co se týče uhlíků, tak jedině LRP/NOSRAM stříbrné - vydrží fakt dóst dlouho. Po udělání kotvy je ji potřeba motorek cca 5 minut zajet na 1.5-2V, nejlépe v destilované vodě, aby nejiskřila, pak prostříkat motorsprejem a kápnout olej na ložiska.

A hurá do další rozjížďky :twisted:
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Uživatelský avatar
zachy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: pon lis 27, 2006 12:49 am
Bydliště: Ricany, Uvaly
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zachy »

Lucass píše:zachy to je tohle vid?
Comm Stick Obrázek

Kdyz je to od LRP tak by to nemuselo byt spatny.
Jo to je ono.
Hobao Hyper8 ST PRO
Uživatelský avatar
zachy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: pon lis 27, 2006 12:49 am
Bydliště: Ricany, Uvaly
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zachy »

ondrabmw píše:Jinak ten přípravek bych nikdy nepoužil, mít hranatý komutátor asi nebude moc dobrý nápad :P
Hele jak se dosahne soustruzenim obrobku hranaty tvar.. ?? ((: To byl asi vtip co?
Pro ty, kdo to nechapu jeste jednou, sunda se uhlik a pripravek se strci misto uhliku. Pripravek je z dost mekeho materialu (neco jako ztvrdla houba), aby nebrousil medeny komutator, ale z dost tvrdeho aby vycistil na komutatoru naneseny a zapeceny bordel. Rucne se pote toci kotvou a tim se komutator vycisti. Zadny hranaty tvar nehrozi, to by se kotva musela vyndat a komutator objizdet rucne nejakym pilnikem ((:
Hobao Hyper8 ST PRO
Uživatelský avatar
zachy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: pon lis 27, 2006 12:49 am
Bydliště: Ricany, Uvaly
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zachy »

Zerro píše: jj jenze ty zakladni sou mrdky....rychle palej kotvu...ja ti rikal ze budou potřeba vymenit...ze dobry sou střibrny uhliky...jinak ten motor slapal jako hodinky....a jetej byl doopravdy 5X a soustruzenej jednou...asi po tech 3 jizdach...ty uhliky to hodne palej tu kotvu ty zakladni....
Paleni kotvy je jedna vec a osoustruzena kotva nadoraz je vec druha. Pokud ti to tedy nekdo soustruzil po 3 jizde, tak asi vic zabral a osoustruzil to moc. Proto jsem psal, ze uz jsem ho soustruzit nemohl a schanel jsem ten pripravek z Lestru, ktery to je vycisti. Uhliky jsou KO, to mas pravdu, ale ty to rozhodne nevysoustruzi po jednom jezdeni v Celakovicich. Takze 5x jety a jednou soustruzeny motor tvojim zpusobem = konecna.
Hobao Hyper8 ST PRO
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

Ta tyčinka je nanic, po takové aplikaci budou uhlíky za jízdy skákat jak stepaři
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
Lucass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 195
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:19 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucass »

Tak to na ni kaslu, hranatyho nic nechi :D

Tohle je spravny naradi :wink: Obrázek

ondrabmw: Uz jsem domluvenej s WINFRESHem, ale diky treba priste :wink:
TB-02 | GP 17T | Nosram Power Hawk
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Lukass: Uz brzy ti ho poslu :lol: :lol: :lol:
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Lucass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 195
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:19 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucass »

:lol:
TB-02 | GP 17T | Nosram Power Hawk
Odpovědět

Zpět na „NÁŘADÍ PRO RC ELEKTRO“