Triky na vyrobu kastle

Tutoriály aneb navody na výrobu něčeho

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od martincc2 »

no ja sem si ho koupil taky spise pohodlnosti.. protoze potrebuju udelat dirku na antenu a predstava ze kvuli tomu musim letet do garaze z vyhrateho pokoje me desi :D:D:D:D.. ne sranda... prijde mi to jednoduche veznu kastli a za 5 sekund udelam krasnou dirku.. a hodi se to i na jine veci nez na kastle...
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
ZdenalR
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 445
Registrován: stř říj 17, 2007 8:33 am
Bydliště: Brno - Kohoutky
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od ZdenalR »

aandree píše:Nene...tyhle hlouposti pisou jedinci, ktery maj trosku ekonomicky smysleni... Ty tri kila - co stoji derovac, kterej stejne pouziju jenom jednou nebo dvakrat, a pak mi bude akorat lezet nekde v supliku - mnohem raci pouziju treba na novy loziska, ktery mi budou delat sluzbu podstatnou cast "zivota" podvozku a ve vysledku je vyuziju pri kazdy jizde. Coz se ti s derovacem fakt stat nemuze... Jako promin, ale tech 5 minut (dobre, v mym pripade uz 10, protoze mam dve kastle) navic, co mi zabere to "sr.ni" s vrtakama a skalpelem, mi rozhodne za ty usetreny tri stovky stoji a rad ten cas obetuju. Ale samozrejme chapu, ze kazdej ma asi jiny priority :wink:
Domívám se, že tři kila u našeho koníčku zase nejsou v porovnání s cenou ostatních komponentů tak obrovská investice, aby to někoho zrujnovalo, navíc když to je už asi navždycky. Ty asi budeš mít spoustu volnýho času, tak si s tím můžeš hrát - já ho nemám a tak jsem zalepil pár baků a za to mám komfortní nástroj, kterej všem doporučuju. Chleba to nežere a v šuplíku se to neztratí...
TEAM LOSI XXX-S, XRAY T2 008, TA 05
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od hensel »

my to máme tak, že jeden má děrovák , druhej nůžky a třetí si chce pořídit kružítko
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od martincc2 »

hensel píše:my to máme tak, že jeden má děrovák , druhej nůžky a třetí si chce pořídit kružítko
A TO SE VYPLATI :lol:
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od Tim »

Já nemám ani kružítko,ani děrovač,ani nůžky na lexan a žádnej problém s tím takky nemám :mrgreen:
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od bang »

To z vas neni nikdo chudy student :lol: ? Ja setrim kazdou korunu, do skoly jezdim nakole, abych usetril za autobus (je to 15 km za den). Nekdy si nekoupim ani svacinu abych mel na ND a elektroniku. Takze derovac na lexan pro mne neni, to jsi radeji dojdu 4x jdu garaze a budu se s tim delat hodinu, protoze jsem nesikovnej :oops:
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od hensel »

Tim píše:Já nemám ani kružítko,ani děrovač,ani nůžky na lexan a žádnej problém s tím takky nemám :mrgreen:


a tebe sem nepočítal ;) ty máš držák na letování baterek :D
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od aandree »

bang píše:To z vas neni nikdo chudy student :lol: ? Ja setrim kazdou korunu, do skoly jezdim nakole, abych usetril za autobus (je to 15 km za den). Nekdy si nekoupim ani svacinu abych mel na ND a elektroniku. Takze derovac na lexan pro mne neni, to jsi radeji dojdu 4x jdu garaze a budu se s tim delat hodinu, protoze jsem nesikovnej :oops:
Konecne nekdo kdo me chape :) Prave proto, ze uz v tech nasich RC je takovejch prachu, tak kazdou dalsi investici jako chudy student peclive zvazuju... Pro nekoho je holt cennejsi cas, kteryho treba ja mam plno, takze ja si i "pro petnik necham vrtat kastli" :lol: :lol: :lol:
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od Vrakouš »

Nejhorší je,že nemám čas ani peníze, a teď babo raď !!! Zatím si vystačíme s obyč. nůžkami a odlamovacím nožem.Díry dělám špičatou pinzetou a pak dovrtám aku vrtačkou.( Tu jsem dostal před mnoha lety od Áji k Vánocům ) Jako magor šetřím, pak se mi zalíbí nějaká kastlička, že jí přímo vidím před sebou, :shock: :shock: :shock: ,neodolám a je zas po penězích. :oops: Asi jsem na ně nějak nemocnej. :roll:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
jacquess
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 418
Registrován: úte črc 08, 2008 8:33 am

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od jacquess »

Vrakouš píše:Nejhorší je,že nemám čas ani peníze, a teď babo raď !!! Zatím si vystačíme s obyč. nůžkami a odlamovacím nožem.Díry dělám špičatou pinzetou a pak dovrtám aku vrtačkou.( Tu jsem dostal před mnoha lety od Áji k Vánocům )
a tve nadherne kasle jsou dukazem, ze to jde udelat na urovni i bez nuzek na lexan, kruzitka a derovacky :)
// DF-01 (TA-02) Rally Edition ...by jacquess

jeste tak mit vic casu na jezdeni
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od bang »

Vrakouš píše:Jako magor šetřím, pak se mi zalíbí nějaká kastlička, že jí přímo vidím před sebou
Aspon pak mame co bodivovat :) , pac tve kastle to je LUXUS :clap:
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
ZdenalR
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 445
Registrován: stř říj 17, 2007 8:33 am
Bydliště: Brno - Kohoutky
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od ZdenalR »

bang píše:Aspon pak mame co bodivovat :) , pac tve kastle to je LUXUS :clap:
Ale luxusní kastle nejsou o tom jak je ostříháš a jaký vyvrtáš díry, ale o tom jak moc si rozumíš se stříkací pistolí. Pokud totiž tu kastli zprasíš už nástřikem, tak ti žádný kružítko, děrovač ani nůžky na lexan nepomůžou, ta konečná fáze je totiž už jen tou pověstnou "třešničkou na dortu"...
TEAM LOSI XXX-S, XRAY T2 008, TA 05
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od Vrakouš »

Pistoli také nevlastním, stříkám pouze spreji.Proto také obdivuji, když tu někdo předvádí kastli s airbrushem, na to bych si vůbec netroufl. :oops: Proti tomu,co tu někteří s pistolí dokážou :shock: je sprej hračka pro děti. :binkybaby:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
ZdenalR
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 445
Registrován: stř říj 17, 2007 8:33 am
Bydliště: Brno - Kohoutky
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od ZdenalR »

Vrakouš píše:Pistoli také nevlastním, stříkám pouze spreji.Proto také obdivuji, když tu někdo předvádí kastli s airbrushem, na to bych si vůbec netroufl. :oops: Proti tomu,co tu někteří s pistolí dokážou :shock: je sprej hračka pro děti. :binkybaby:
No ty ale jsi světlá vyjímka, já bych sprejem neudělal nic. Zkoušel jsem kdysi kouřovou od tamky na okna a nikdy víc. První pistoli jsem si dovezl z CCCP v roce 1986 (pravda dneska je spolu s kompresorem z ledničky uložená na chatě a moc už jí nepoužívám, ale pořád je funkční), tak za tu dobu se to asi dá skoro i naučit, aby tam nebyly kaňky a stečená barva...
TEAM LOSI XXX-S, XRAY T2 008, TA 05
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Triky na vyrobu kastle

Příspěvek od Vrakouš »

Velká auta jsem stříkal také,první v šestnácti,před 30 lety.Míchali jsme i metalízu,koupit se nedala a každej se toho bál.Motorku jsem si dával do vlastnoručně namíchané modré metly.Ale dnes tak nějakou opravu sprejem,20 let bydlím v paneláku a vyšel jsem ze cviku. :oops: :cry:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „Tutoriály ( NÁVODY )“