cesky autoporadce www.ceskyautoporadce.cz

Prosím přečtěte si pravidla hned po registraci na fóru. Děkujeme.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět

Libi se vam tato sluzba ?

ANO
62
82%
NE
2
3%
NEVIM
12
16%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

cesky autoporadce www.ceskyautoporadce.cz

Příspěvek od WIN »

Drazí kolegové. Chtěl bych vám představit projekt, na kterém pracuji, již několik měsíců.
Vzhledem k tomu, že se již od svých 18 let pohybuji mezi auty, a dělal jsem vedoucího v jednom z největších autobazarů v Brně, rozhodl jsem se zúročit své znalosti, které za celý život mám a vydat se cestou, kterou se dosud nikdo nevydal.
Jedná se o nový projekt a to autoporadenska činnost v oblasti nákupu i prodeje ojetého i nového vozidla.
O co jde ? Chcete si koupit ojeté auto z bazaru, nebo od fyzické osoby na inzerát a nechcete naletět ? Využijte naši službu a naši experti přijedou na dohodnuté místo, auto proklepnou od A do Z.
Na vozidle prověřujeme 122 základních kontrolních bodů jako například: změření tloušťky laku na celém vozu, kontrola karoserie a nosných částí, kontrola řídících/komfortních/bezpečnostních jednotek, kompletní kontrola mechanických částí vozidla, kompletní kontrola podvozku a všech jeho částí, kontrola elektroinstalace, kontrola VIN kódů elektromagnetickou indukcí ... V neposlední řadě je testovací zátěžová jízda, která odhalí na autě veškeré mechanické závady a mnoho dalšího.
Na každý prověřený vůz dáváme certifikát o vizuální technické prohlídce se všemi (122) prověřenými body.

Jsme vybaveni nejmodernější a nejnovějšími technologiemi a diagnostikami.
Náš expertní tým se skládá jen z expertů z automobilového průmyslu.

Jsme na straně kupujícího a celé jednání vedeme za Vás, vy si jen užíváte pohodový nákup auta, bez jakýchkoliv stresů s prodejci, dovozci ...

Cena prověření vozu začíná od 190 Kč a neměla by překročit 2690 Kč(plné prověření). Také je možné, že vás to nebude stát nic v případě, že se nám podaří vyjednat slevu, která pokryje naše náklady. V případě prověření více vozů jsou ceny smluvní a až s 70% slevou. V ceně není zahrnuta doprava ovšem i toto řešíme tím nejekonomičtějším způsobem (vlakem/autobusem). V případě využití našeho vozu je účtováno 6Kč/km

Vše je transparentní a u celého jednání jste s našim auto poradcem.

Jaky na to mate názor, jak se vám tato služba líbí ?

Prosím diskutujte o tom co nejvíce, potřeboval, bych co nejvíce ohlasů.
Diky WIN
http://www.ceskyautoporadce.cz
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
markusaurelius
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pát bře 06, 2009 10:37 am

Re: autoporadce

Příspěvek od markusaurelius »

Jednoznačně perfektní služba, která zde na trhu schází. A je to i za málo peněz, takže se to vyplatí i při koupi levnýho auta. Hmm pánové fandím vám, jen aby vám bazarníci nedělali moc zle.
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3827
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od Pajik_CZ »

:clap: :clap: :clap:

jen mě mrzí, že to nebylo, když jsem kupoval auto já, rozhodně bych služby využil i v té nejdražší variantě. Super nápad Wine. Služba se týká "pouze" aut, nebo i motorek?
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od Vrakouš »

Hlavně prověření auta, pokud bude kvalitní, je super služba. Na auto, které bylo kradené a nepřišla na to ani policie :!: doplatil jeden z členů fóra. Asi má hodně starostí, auto mu bylo odebráno, a od té doby se ani na fóru neobjevuje. :cry:
Samozřejmě i kontrola stavu auta je dobrá věc, dnes už to asi bez diagnostiky nejde, pokud tedy nejezdíte s Fáčkem jako já.
Dobrý nápad, a myslím, že o službu bude zájem.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: autoporadce

Příspěvek od Loupák83 »

Wine nápad to je výbornej.
protože díky naší legislativě kde je bordel a nikomu nic nehrozí se z koupě auta stal horor na několik dílů.
a najít tady u nás v bazaru auto který nemá upravený kilometry to možná dřív vyhraješ ve sportce nebo tě trefí nějaký satelit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

takže ti v tomhle držím palce a fandím
hlavní je dostat se do podvědomí lidí aby o této službě věděli a pokud budete důsledně kontrolovat všechny zmíněné body co si psal tak lidem dáte šanci aby nekoupili vrak ale opravdu slušné auto

a co se týče ceny tak 2,5k za kompletní proklepnutí vozu a ten klid co bude případný majitel nového vozu mít to bude k nezaplacení :mrgreen: :mrgreen:

PS: budete k tomu dávat nějaký certifikát nebo svůj podpis že za ty informace které zjistíte ručíte nějakým způsobem? mam na mysli to že někdo si Vás objedná, vy zkontrolujete auto a řeknete mu že auto je naprosto v pořádku jak fyzicky tak právně(VIN, registr,atd) a ejhle za pár měsíců se ukáže že auto pochází z trestné činnosti.
Já vim asi jdu už s tímhle dotazem do extrému ale co takhle čtu na různých fórech tak tento scénář není nereálný ba naopak je sakra reálný v tom bordelu kterej v tom panuje
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Perfecto
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: ned led 27, 2008 9:33 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od Perfecto »

Je to supr, brácha dělá to samé, ale jen co se týče rodiny, takhle naplno to nedělal, spousta lidí to ocení, a brácha díky tomu že dělal v bazarech, za 5 let vystřídal 23 aut. Vždy něco koupil, a nikdy neprohloupil a pak prodal ještě dráže než jak to koupil... Tato služba je podle mě super, navíc ještě poradit a sehnat hodně peněz za málo muziky je často k nezaplacení.... To se mi líbí
TA-05-Ferrari F430
Thunder Tiger AT10-eZRun 8,5T[/color]
Aggressor SRX PRO 2,4GHz
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od WIN »

Pajik_CZ píše::clap: :clap: :clap:

jen mě mrzí, že to nebylo, když jsem kupoval auto já, rozhodně bych služby využil i v té nejdražší variantě. Super nápad Wine. Služba se týká "pouze" aut, nebo i motorek?

Zatím děláme jen auta, jelikož v tomto odvětví jsme opravdu experti. Do budoucna, pokud by byl zájem i o motorky a já měl v týmu experta na moto, tak bych se tomu nebránil.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od WIN »

Loupák83 píše:
PS: budete k tomu dávat nějaký certifikát nebo svůj podpis že za ty informace které zjistíte ručíte nějakým způsobem? mam na mysli to že někdo si Vás objedná, vy zkontrolujete auto a řeknete mu že auto je naprosto v pořádku jak fyzicky tak právně(VIN, registr,atd) a ejhle za pár měsíců se ukáže že auto pochází z trestné činnosti.
Já vim asi jdu už s tímhle dotazem do extrému ale co takhle čtu na různých fórech tak tento scénář není nereálný ba naopak je sakra reálný v tom bordelu kterej v tom panuje
Ano budeme mit certifikat o provereni vozu, vcetne kompletni dokumentace ze vsech registru, ktere nas klient dostane.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Perfecto
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: ned led 27, 2008 9:33 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od Perfecto »

Jak jsem již říkal,perfektní nápad a užitečný, myslím že pokud se to rozjede a budeš mít reklamy atd, tak super, třeba i webovky přímo na to, tak myslím že nebudeš sám stačit :wink: chce to pořádnou propagaci, pár zákazníků co napíšou dobrou recenzi a budeš v klídku 8)
TA-05-Ferrari F430
Thunder Tiger AT10-eZRun 8,5T[/color]
Aggressor SRX PRO 2,4GHz
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od WIN »

Ano stranky budeme delat tento tyden, a do reklamy budeme ze zacatku investovat nejvice penez. Bez webovek to nejde ...
Investoval jsem neskutecny penize do diagnostik a vselijakych technologii, jelikoz budeme opravdu nejlepsi a jedini na trhu s takovou vybavou a s takovyma znalostma.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Pedro
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 18, 2009 6:19 pm
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Re: autoporadce

Příspěvek od Pedro »

Kde plánujete fungovat? Celorepublikově nebo jen někde regionálně?
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: autoporadce

Příspěvek od kolajz »

no tak to je fakt super , lepší zaplatit i těch 2500 než pak prodělat desítky ba stovky litriku a hlavně člověk opravdu ví jak na tom to auto je.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: autoporadce

Příspěvek od ZORES »

Tohle je bezvadnej nápad.Jednou mě šacovaly 5 hodin na Německých hranicích a sakra jsem se modlil,aby Golf 3 nebyl čórovanej.Dopadlo to dobře.Rozhodně bych takovou službu,která mi dá klid využil.Když jsem kupoval Volvo V40, tak byla v hajzlu spojka a mělo najeto min 200,(na tachu rozhodně méně)což laickým pohledem nezjistím.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: autoporadce

Příspěvek od WIN »

Budeme fungovat po celém území ČR a pozor budeme fungovat i po celém území EU ! Takže když si někdo vyhlidne auto mimo ČR tak s tím není sebemenší problém.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Pedro
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 18, 2009 6:19 pm
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Re: autoporadce

Příspěvek od Pedro »

To zní velmi dobře.
Od čeho se bude odvíjet cena? "Zaškrtám" si možnosti co chci zkontrolovat a podle toho vypadne cena?
Odpovědět

Zpět na „Pravidla www.tamiyaforum.cz“